Úvod / Nový spolek SajtnaFans HCK (dříve Kometa Fans)

Nový spolek SajtnaFans HCK (dříve Kometa Fans)

Milé a vážené Komeťačky, Vážení a milí Komeťáci, před nějakou dobou proběhla zde na fóru diskuse o tom, jak to je, či bude dále s fórem, co se stalo se spolkem Kometafans, že vznikl spolek nový, a jak vše bude fungovat. Abychom předešli dohadům a spekulacím, chceme vás informovat o všech zásadních novinkách.

Spolek Kometafans

Situace je taková, že spolek Kometafans, který měl zajišťovat financování a provoz tohoto fóra se téměř rozpadl a přestal fungovat. Celé břímě finanční a technické ohledně fóra tak zůstalo na Nervovi, jako majiteli fóra. Situaci bylo třeba řešit.

Nejprve bylo třeba analyzovat situaci spolku Kometafans. Díky aktivitám jednoho člena z Prahy, se stal spolek trnem v oku našemu hokejovému klubu. Dotyčný člen vydával proti vůli klubu noviny, kalendáře, či nechal zaregistrovat ochrannou známku Kometafans, přičemž pravděpodobně porušil ochranné známky Komety. Při své činnosti se zaštiťoval starým spolkem.

Za této situace Nervo svolal členskou schůzi Kometafans. Schůze rozhodla o zrušení spolku a jeho likvidaci. Bylo to nejrozumnější rozhodnutí, neboť nebylo jasné, jací další kostlivci mohou padat z pražských skříní...

Je třeba doplnit, že KOMETA GROUP, a.s. v té době zahájila řízení o zrušení ochranné známky Kometafans u příslušného úřadu. Pokud by toho docílila, tak by se otevřela klubu cesta požadovat od Kometafans a jejích členů náhradu škody za parazitování na ochranné známce „Kometa." Z tohoto důvodu se Nervo jako likvidátor starého spolku ochranné známky Kometafans vůči úřadu písemně vzdal.

V současné době se dokončuje likvidace spolku Kometafans.

Vlastnictví fóra a jeho provoz

Přirozeně vyvstává za popsané situace otázka vlastnictví fóra a jeho provozu.

Prohlašujeme, že vlastníkem domény, na které je fórum umístěno, a vlastníkem fóra samotného byl a je Nervo (Dušan Smutný).

Spolu se zrušením a likvidací spolku Kometafans však vznikl spolek nový s názvem Sajtna fans HCK. Tento nový spolek uzavřel s Dušanem Smutným písemnou Licenční smlouvu, na základě které se stává provozovatelem fóra spolek Sajtna fans HCK.

V současné době dochází k přebírání provozu fóra, změnám jeho obsahu i vzhledu.

Nový spolek

Nový spolek byl založen především za účelem provozu a financování fóra. Fórum přitom Nervovi nebere (Nervo sám je jeho členem), ale pomáhá  Nervovi s jeho provozem, zejména přebírá za Nerva záštitu nad jeho právním a ekonomickým zajištěním.

Na rozdíl od předcházejícího spolku chceme získávat příjmy ze sponzorských darů, které budou pro dárce daňově uznatelným nákladem.

Dále chceme organizovat akce pro fanoušky Komety, a to nejen pro členy spolku. Myslíme si, že je dobré se potkávat i mimo stadion, poznávat se a tak si i lépe porozumět.

A konečně bychom se rádi věnovali charitativní činnosti. To však bude záviset především na štědrosti sponzorů.

za spolek Sajtna fans HCK:
Gusta a Malbec

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
Losos Losos 19.02.22 23:38 [190742]

jak se stát sponzorem

„Glossová“
IP: 86.49.157.--
cmoney cmoney 18.02.22 17:38 [190478]

good job thank you so much . . . . . . . .

IP: 36.74.40.--
Karloos Karloos +2 / 0 11.02.22 10:38 [188678]

Děkujeme za vysvětlení *47*

„Karma ti to vrátí“
IP: 78.80.17.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace