Úvod / Jsem strašně rád, že KometaFans web funguje sám od sebe, má radost zakladatel nervosaur

Jsem strašně rád, že KometaFans web funguje sám od sebe, má radost zakladatel nervosaur

Bývalý útočník Komety Hynek Zohorna - oblíbenec zakladatele nervosaura webu KometaFans. V brněnských barvách odehrál celkem 7 sezón, 394 záp. - 70+91

B r n o  -  Drazí Komet'áci a Drahé Komet'ačky! Týden před zahájením přípravných zápasů tu máme tentokrát rozhovor, jehož vydání je kulaté s pořadovým číslem 40 a také zároveň i tak trochu speciální, až se to všechno hezky sešlo. Je totiž velká čest, pro zdejší početnou Komet'áckou komunitu, že téměř po roce, kdy jsme začali realizovat rozhovory přímo s Vámi - fanoušky, na tomto skvělém, pohodlném a jedinečném diskuzním fóru brněnské Komety, že tu máme pro Vás malé překvapení. V tomto článku se budeme věnovat povídání s nejvlivnější osobností tohoto webu a člověkem, který to zde celé odstartoval. Od symbolicky premiérového rozhovoru s ním v loni (2.8. 2019) uplynul už téměř přesně rok a nyní přijal náš milý zakladatel úspěšného Kometafans webu nervosaur pozvánku k druhému článku.

A určitě není vůbec pochyb o tom, že si tuhle pozornost jednoznačně zaslouží! Všichni fanoušci a stále noví a noví zde příchozí lidé vidí, jak rozsáhlý web máme, že to není čistě jen o diskuzi, ale najde se tu spousta informací a zábavy. Pravda, nervosaur ve svém tomto webovém díle není sám, pomohl mu zejména hlavní webadministrátor Kcko, kterého bychom také rádi zmínili. Děkujeme tedy moc oběma a mnohým dalším, kteří se postarali o technické stránky věci k úspěšnému a stabilnímu provozu těchto Modrobílých stránek!

Za sebe mohu říct, že všechny dosavadní rozhovory byly parádní a nejinak tomu bude i s naším otcem - zakladatelem diskuzního fóra. Fórum si udržuje svoji kvalitu a nadstandard a i když mnozí z nás se občas jistě podívají i na jiná hokejová fóra v rámci Extraligy, 1. ligy nebo dalších nižších kategorií pro zjišt'ování informací a to místy nejen i hokejových, stejně se všichni shodneme, že tady je to nejlepší a je nám tu krásně. :-)

Fórum dostalo svou podobu, je kvalitní, oblíbené a tak není divu, že neustále přibývají nové registrace příznivců Komety, ale budou jistojistě přibývat i do budoucna, až ten počet aktivních či pasivních členů bude vcelku enormní. A to je dobře, protože tyto stránky Modrobílé šlechty mají své ambice a to spojovat fanoušky Komety na jednom místě a držet jako jedna velká rodina pospolu! Sám nervosaur kdysi hledal ze začátku, kde by se mohlo o hokeji diskutovat, kde by na nějakém tom webu bylo pro takovou diskuzi prostor a místo.

,,Já si stále pamatuju, když Kometa ještě hrála první ligu, nebo když se začínala dostávat do širšího podvědomí fanoušků, že jsem přes Google nebo Seznam hledal nějaké fórum,'' vzpomíná náš vzácný host ,,platformu, vlastně cokoli, kde bych si mohl počíst názory lidí, pokecat, najít ty moje ,,spřízněné'' duše, takže jsem rád, že kometafans funguje. Že tady to fórum a stránky celkově plní svůj účel a to spojovat lidi stejného významu. Samozřejmě už to není o mně, o nějakém nervovi, ale kometafans funguje díky lidem, kteří to tady mají rádi a kteří věnují svůj čas a starají se o to. Vždy říkám, že každý názor je důležitý, protože si jej člověk může přečíst, zamyslet se a sám usoudit, jestli s ním souhlasí nebo ne. Proto jsem rád, za co nejvíce různorodých příspěvků.''

Dá se konstatovat, že tento náš všech společný diskutérský web dostál svému předurčení už od samého počátku, kdy byl spuštěn a následně byl vyvíjen. V dnešní internetové době, kdy má dnes prakticky každý člověk doma stolní počítač, Notebook, chytrý telefón s WiFi připojením nebo dat od operátora, nebo dalšími zařízeními navštěvující webové stránky, se dneska neobejdeme a co je dneska samozřejmost a standard pro komunikaci, sdílení svých hokejových pocitů a zábavy pro naše skvělé a nejlepší fanoušky v republice.

Jde opravdu o snahu bez rozdílu zde sjednocovat pokud možno řadové fanoušky brněnské Komety, ale i další nám (pro některé osobně) známé subjekty, které jsou do našeho hokejového klubu zainteresované. ,,Chtěl bych všechny Komet'áky určitě sjednotit a myslím, že za tu dobu, co je FC, MB, UPB a KF, jsme v tom nejblíž, ale musíme pochopit a přijmout to, že sjednotit neznamená nahradit, či omezit. Každé sdružení tu dobře plní svoji roli, at' už to jsou kluci z MB nebo z FC a i my na Kometafans tu máme svoji důležitou roli. Vše musí fungovat v nějaké symbióze. Když se Ti na stadecu nebude líbit nějaké choreo od MB nebo naopak jej budeš chtít pochválit, napíšeš to k nám na fórum a borci z MB si to přečtou a ta zpětná vazba se ti dostane - to je to sjednocení. Ti kluci v tom chodí mnohem déle než já a ví co a jak. Mají můj obdiv a jsem rád, že to zatím funguje. Přál bych si, kdybychom časem vymýšleli více akcí, více se provázali, ale vše chce svůj čas a zatím to funguje dobře,'' uzavíra naše osobnost diskuzního fóra úvodní předmluvu.

 

Čau, nervosaure! Děkuju ti moc, že jsi přijal s tebou druhý rozhovor. Ačkoliv jsi skromný, stejně si ho jednoznačně zasloužíš. :-) Začnu asi takovou klasickou otázkou na úvod: Jak se máš obecně a co říkáš na nové posily v kádru Komety?

Zdarec, Steve. Už podruhé díky, že sis udělal čas nejen na mě, ale že díky tobě jsem mohl poznat blíž další Komet'áky, se kterými jsi rozhovor udělal. Dělám na dráze, dělám strojvedoucího. Určitě sis všiml, co se poslední týdny na dráze děje, takže je to trošku větší frmol, jinak se mám fajn. Hodně jsem se díval na Petera Schneidera, který se mi hodně líbí, celkem mladý kluk a jsem na něj hodně zvědavý. Obrana byla doplněna o Freibergse - velmi zkušený hráč.

Můj kolega Dušek, který se dle mě velmi vyzná v hokeji, je za něj hodně rád a říkal, že je to hodně kvalitní obránce a ten názor sdílím. Jsem hodně rád za mladého Libora Zábranského, líbil se mi už kdysi, no a jak jsem již několikrát psal - Standa Svozil, to je prostě kapacita. 17-letý kluk a ten přehled, ten chtíč po hokeji, přehled, neuvěřitelné. Je to takový Nečas, akorát na postu obránce. Jsem moc rád, že jej mohu vidět v našem dresu.

Co říkáš na to, že můžeme v Brně vidět jedny z person světového hokeje, jako jsou například Tomáš Plekanec a Peter Mueller?

Samozřejmě jsem rád za každého skvělého hokejistu, který tu hraje. Pro mě byl největší zážitek tu vidět Martina Erata. I když se mnou nebude někdo souhlasit, to je pro mě zatím nějvětší persona, která tu v poslední době hrála. U Petera Muellera se mi líbí jeho střela z první. Přijde mi ale, že co se týče do rychlosti, má co dohánět.

Tomáš Plekanec je znám jako defenzivní útočník. Odvede vcelku hodně černé práce, je nebezpečný v oslabeních, třeba dokáže zavézt puk vybruslením až za branku soupeře, tam ho podržet a pak vystřídat. Takového hráče jeho typu a kvalit jistě Kometa potřebovala, že?

Myslím si, že takového hráče potřebuje a chtěl by ho každý klub, nejen Kometa a my máme tu možnost tu mít hráče, který odehrál 1000 utkání v nejlepší lize světa. Věk sice nezastavíš, ale v hlavě ty zkušenosti a instinkt pořád má. Kdo by si přes 10 lety pomyslel, že tu bude Plekanec, Erat, Dopita a Mueller? Zdá se mi, že lidé rychle zapomínají a chtějí víc a víc. Já jsem naopak vděčný za to, že tyto persony jsem mohl vidět v dresu komety - to je má odpověd'.

Další z nových hráčů, kteří se usadili v týmu, je tebou již zmíněný, mladičký obránce Stanislav Svozil, o kterém byla již mnoho zmínek v předešlých rozhovorech. Jak ty osobně na tohoto mladíka pohlížíš?

Jak jsem řekl, pro mě je to velmi šikovný kluk. Já hrával za Kometu do svých 15 let a vím, kolik energie, času, prostoru pro sebe, ti může vzít hokej a za těch dalších 15 let se to ještě posunulo. V dnešní době musíš hokeji obětovat vše, musíš dát všanc vše co máš mládí, energii, prostor pro školu, pro kamarády, abys zkusil být nejlepší a už to je obdivuhodné, protože tomu co děláš musíš věřit, ze srdce věřit a i když nejsem žádný profi trenér, ani nejlepší fanoušek, když Svozila pozoruju, myslím si, že on sám to chce, baví ho to a má talent/přehled na to, aby byl skvělý obránce ne v Extralize, ale v NHL. Jednou bych si s ním rád podal ruku a řekl mu to osobně, že v něj věřím a at' maká tak jako makal dosud, protože to očividně přináší ovoce. A jsem rád, že jej ještě uvidím v našem dresu.

Asi bychom se všichni Komet'áci plně shodli na tom, že ve svém věku si hodně věří. Vždyt' on v rozhovorech pro některé hokejové stránky řekl, že nervozitu při zápasech necítí. Což je určitě obdivuhodné a patří Standovi respekt, že?

Asi jsem to všechno zmínil ve Tvé předchozí otázce, podle mě je pro sportovce hodně důležitá hlava. Jak on to vidí, jak on sebe vnímá, zřejmě mu ''panbů'' nadělil a dokáže sebe sám vidět z třetího pohledu a ví, co on potřebuje a ví, že žádný nucený respekt mít nemusí. Někteří mí nejblížší ví, že už jen amatérsky chytám a hraju hokej a zkusit vychytat pár nájezdu od něj, bylo by mi ctí.

Věříš tomu, že by Standa Svozil mohl třeba letos v Play Off dát jednu z důležitých nebo rozhodujících gólů? Třeba, kyž bude nasazen i do přesilovky, od modré čáry si najede trošku mezi kruhy a vypálí dělovku?

Věřím tomu. Dal to tehdá Martin Nečas, udělal by to i Standa. Bud'me rádi za to, že tyto kluky jsme viděli v jejich začátcích a v dresu komety. Byli by platní a to dokonce i v Play off a velmi důležití, až rozdíloví hráči.

Dá se říct, že Extraliga začíná být čím dál víc vyrovnaná? Každý může porazit každého a třeba takové Karlovy Vary dobře do sezóny vstoupily, i když pravidelně pak skončí téměř na dně soutěžní tabulky?

Letos se jim ale dařilo velmi dobře. Vyrovnanost naší ligy je celkem obecně známá věc. Poslední tým může porazit prvního. Já osobně mám českou Extraligu za dobrou soutěž. Karlovy Vary byly letos za černého koně soutěže, byl jsem na ně zvědavý. Škoda, že to nedopadlo.

Naopak Pardubice po druhé za sebou utekly ''hrobníkovi z lopaty'' . Mají ale štěstí, že?

Víš, co se říká: Štěstí přeje připraveným. :) Pardubice jsou pro mě tradiční klub, podporují návštěvnost českého hokeje.... co podporují.... myslím, že dokonce vedou co se týče návštěvnosti, takže je fajn, že tu stále jsou.

Pokud se tedy ohlédneme jednou otázkou i do jiných týmu, než-li jen do Komety, který z protihráčů se ti líbí? Co třeba TOP střelec, jako je Milan Gulaš z Plzně?

Milan Gulaš, co na něj říct... obdivuju ho. Je to střelec od pána boha, ale všichni víme, že v Play off jej Kometa smazala, hokej je o týmové hře. Nemám na to názor, protože jeden hráč tým nedělá. Naopak - myslím si, že je to na škodu.

Ve svém premiérovém rozhovoru s tebou jsi zhruba před zmínil Spartu, že je pro tebe největším rivalem. Jak si vysvětlit to, že se jim poslední roky spíš nedaří?

Člověk si totiž všímá, že už nejsou tak nebezpeční, jako to bývalo za jejich ještě nedávné éry, kdy tam hrál u nich Petr Ton, Michal Broš a další? Sparta je stále pojem. Stále se na ní každý chce vytáhnout. Chce být lepší, než ostatní. A samozřejmě, ti lidé ve Spartě chtějí dokázat, že jsou nejlepší, že si zaslouží nosit na dresu Spartu a to je zároveň svazuje. Je těžké nuceně dokázat, že na to máš. Je jednodušší, když od tebe nikdo nic nečeká a překvapit, než když tě sleduje tisíce očí, novinářů a čekají, že budeš na špici a tohle všechno zmáknout a nevnímat, to je paradoxně velmi těžké. Bud'me rádi za Libora, který je velmi silná osobnost a nenechá si kázat od médií, lidí a od toho, co ''někdo'' čeká.

Nicméně, at' je Sparta jaká chce, lidi po republice poslední dobou baví, včetně Komet'áky. Nejdřív tím hrůzostrašným znehodnocením jejich dresů obchodním řetězcem BILLA na hrudích hokejstů a ted' sloganem ,,Spartu Nezastavíš!'' . Jak se díváš na ty paradoxy, jak se Spartě ''daří'' ve spojitosti s tím nezastavením? :-)

To už jsou takové ty věci do vtipů k pivu. Pořád bychom k té Spartě měli mít respekt, přeci jen je to 8x mistr naší lígy a to je ve sportu, jako je hokej, úspěch. Nejsem typ člověka, který by se vysmíval, i když chápu, že je to hra, vtip, ale nikdy nevíš, kdy něco podobného potká tebe, tvůj klub nebo sebe sama. :)

Jaký máš názor na to, že se minimálně pro nadcházející rok uzavře Extraliga a sezóna tak bude nesestupová?

Myslím si, že je to asi nejspravedlnější. Ty kluby do toho dávají X let nějaký peníze, dělají reklamu hokeji a může se stát, že několik hráčů skončí v karanténě a nebudou moci hrát a skrze to skončit a sestoupit? Nebylo by to spravedlivé, takže já s tímto souhlasím.

Chystají se nějaké novinky na diskuzním fóru, které klidně můžeš veřejnosti prozradit?

Konečně otázka na mě. :) O novinkách přemýšlíme vždy. Chci, aby tady ty lidi, co k nám chodí měli nejlepší komfort, mohli si počíst o Kometě, pokecat. chceme fórum blíže personalizovat lidem, aby si svůj profil mohli přizpůsobit sobě, strašně moc bych si přál větší zapojení s Kometou a to, i vím, že náš Libor respektuje a ty vztahy jsou mnohem lepší než kdysi.

Je priorita, aby web KometaFans měl nejen pořád rozvoj, ale i stabilitu a především na životnosti provozně a technicky zajištěný?

Zatím jsou tyto věci zajištěné na minimálně dva roky dopředu. Jak jsem vždy říkal, Kometafans fungovat bude. Je to médium, díky kterému lidi mohou komunikovat společně, sdílet názory, smutek i radost. Občas web nejede skrze aktualizace serverů, ale jinak jedeme dobře a taktéž tak pojedeme. Tak, aby jsme byli spokojení. :) Chtěl bych poděkovat Romanovi Jankovi, který nám věnuje hodně svého času, i když by nemusel. Tady je vidět, že sport spojuje.

S čím jsi na diskuzním fóru nejvíc spokojený? Jak často na něj chodíš?

Základem diskusního fóra jsou lidi. Můžeš mít nejlepší diskusní fórum, totálně vymlazené, ale když ti na něj nebudou chodit lidi, nebude mít tu ''duši'', je ti to k prdu. Proto jsem strašně rád, když Kometafans funguje samo o sobě, že ty lidi, fanoušci, zvědavci, prostě obecně lidi, kteří se zajímají o hokej, nebo individuálně o hráče, k nám příjdou a chtějí se zapojit.

Výborným nápadem jsou například zprávy, které si soukromě můžou fanoušci posílat. Takovou funkci jsme doposud neznali. Byla tato funkce od začátku součástí webu, když se spouštěl nebo se musela přikoupit jako prémiová služba/funkce?

Zprávy na základě dotazníku byly již od začátku nového Kometafans. Díky nim vlastně fungujeme jako nová ,,platforma''.

Po ukončení aktivní kariéry Leoše Čermáka přišel čas na nového kapitána. Jak si podle tebe vedl jako nový lídr na ledě Martin Zat'ovič?

Pro mě je u kapitána důležité, aby měl respekt u týmu. Aby jej měli rádi lidi, aby byl vidět a to Martin splňuje. Myslím si, že ten borec to tady má rád a to je asi to nejdůležitější, i když je hokej na této úrovni hlavně o penězích, určité sympatie musíš mít a čím více jich máš, tím lépe a u Martina je vidět, že mu tady to brněnské prostředí vyhovuje. Vypadá jako správnej borec a já osobně si neumím představit nikoho jiného na jeho místě.

Dosti populární sešlostí se staly tzv. ,,Spoluškopky''. Na kolika dosavadních z nich jsi byl osobně? Poznal jsi vždy nové a nové tváře?

Spoluškopky vznikly hlavně díky lidem z fóra. Já se na nich občas objevil, ale bohužel to nebývá často, hlavně díky práci. Naštěstí já nejsem důležítý - není to o mně, nemusím tam být. Přeci jen, jak stále říkám, Kometafans je o lidech, jednoho dne tu nervosaur nebude, ale Kometa a její fans, kteří si budou chtít pokecat, mrknout na názory jiných lidí. Ti tu budou furt, takže mohu jen poděkovat lidem, kteří to organizují. Nicméně, abych Ti odpověděl, na každém Spoluškopku jsem potkal minimálně jednu novou tvář.

Je snahou Modrobílé komunity na těchto Spoluškopcích organizovat i pár měsíců předem domluvená místa mimo Brno s možností ubytování? Větší akce s doprovodným programem a nalákat co nejvíce lidí na Komet'áckou párty?

Snahou lidí, kteří to organizují, je hlavně se setkat s lidma stejného zaměření a významu. Pokecat, dát pivko, uvolnit se jinak, než přes anonymní okno internetu, mít nějaký sociální kontakt, poznat se osobně. Posilování té základny je spíše z mého pohledu takový ten benefit. Podle mě nikdo z nás to nebere tak, že je tu Kometafans, že z toho chceme něco mít přes sílu. Jsou tu prostě lidi, kteří to tu mají rádi, rádi pokecají osobně. Díky gustovi, malbecovi, Flótkovi a jiným se znají osobně, páč to jsou lidi, kteří to tu začali a vše ostatní - to je bonus. A věřte mi, chce to hodně energie.

Když už jsi investoval do projektu KometaFans tolik úsilí a času, přeješ si, aby když už to všechno vzniklo, to mělo neustálý vývoj a byl to třeba nejlepší diskuzní web v republice?

Já spíše investoval na začátku. Představ si, že máš vesnici, kde není jedinej kšeft, nemáš si kde koupit škopek, jídlo, chleba... takže když se objeví kdokoli, kdo ti něco takového nabídne, tak každý po tom šáhne. Bude rád za to, že nemusí jezdit někam ,,x'' km daleko, aby si něco mohl koupit. Vlastně, říkám to od začátku, není to o mně, ale je to o lidech, je to o Komet'ácích, my Brňáci a lidi z okolí máme obrovský potenciál - jsme patrioti. Mrkni na historii Lužánek, at' fotbalových či hokejových, na druhou ligu tu bývalo 30 tisíc lidí. Rekord je tu přes 50 tisíc lidí - kdo to tady má? Myslím si, že Brno je specifické v tom, že dokážeme ocenit kvalitu, nejenom ve sportu. Troufám si tvrdit, že Brno je město patriotů více, než ostatní města.

Na kolika domácích zápasech jsi letos už byl?

Když nemusím do práce, snažím se chodit na každý domácí zápas. Nepočítám to, pokud nestíhám, pouštím si ze záznamu či pokecám s Duškem o tom, jak to proběhlo. On je takový můj rádce - má všeobecný přehled a je to znalý člověk.

Předloni obránce Michal Kempný ukázal v Brně Stanley Cup. Byl jsi přítomen na téhle akci? Pokud ano, jaký to byl zážitek?

Nebyl jsem přítomen. Častokrát jsem psal, že mně NHL k srdci nepřirostlo, nesleduji tu soutěž. Pro mě je důležitá Extraliga a hlavně Kometa.

Co si obecně myslíš o tom, že hráči přivezou svým bývalým fanouškům tuhle nejslavnější hokejovou trofej na světě? Pravda - je to pohár jako každý jiný. Přece jen ale.. jedná se o pohár z NHL.

Před 30 rokama to asi mělo větší význam. Internet nebyl tak rozšířený, minimum lidí mělo tu možnost se na něj podívat. Nicméně NHL je uznávaná jako nejlepší soutěž světa a je to byznys jako každý jiný. Je o to zájem, lidi přijdou, podívají se, ale mně NHL nic neříká. Mám rád Extraligu a český hokej, to sleduju.

Sleduješ občas bývalé Komet'áky v zahraničí po Evropě, jak si vedou?

Občas to sleduju. Snažím se sledovat kompletně celou českou Extraligu. Když je kolo, kdy nehraje kometa, tak se koukám na jiné týmy. Nejen, že hokej hraju, ale baví mě.

A co zrovna hlavně odchovanci z Brna? Je v zámoří kromě Martina Nečase ještě někdo, komu držíš palce? Třeba v nižších ligách, zejména juniorských...?

Sleduju Hlavně martina Nečase. To si tu někteří mohou všimnout, že občas dávám do postranní lišty jeho statistiky, když dá gól či asistenci. Ten borec je neskutečný, mladej kluk, který má velký podíl na titulech Komety Brno, strašně šikovný kluk. Rád bych si proti němu jednou zachytal. :)

NHL občas vysílá zápasy v sobotu v našem středoevropském čase kolem 19h a i malinko později. Když jsi doma, využiješ tohoto času a podíváš se na hokej za oceánem?

Přemýšlím, zda jsem se někdy takto na NHL díval, možná jednou. Když jsem šel na noční do hokny, jinak to nevyhledávám. Jak říkám, raději mám Extraligu. Je to soutěž, kteřá se týká přímo nás. Nicméně jsem rád, když tu někteří na fórum napíšou své názory, či co je nového. Je tu určitě mnohem více fundovanějších diskutérů, než jsem já.

Co si myslíš, že se ještě s fórem dá překvapivého udělat? Jsi rád za každý dobrý nápad, se kterým přijdou členové KometaFans?

Jsem hlavně rád za každého člověka, který se o to tady chce starat. Možná se to nezdá, ale fórum vyžaduje v dnešní době plné zákonů dost práce. Naštěstí tu jsou lidi, kteří to tady pro nás spravují a dělají vše pro to, aby to fungovalo jak má - patří jím velký díky.

Když se na pár otázek přesuneme z hokeje do soukromí, máš rád nějaká domácí zvířata? Jaké takové zvířátko pro tebe osobně je tou nejlepší domácí společností?

Mám psa a dříve jsem měl sklípkany, dokonce 7. Z toho dva stromové druhy. Sklípkani mě vždy fascinovail.

Stalo se ti někdy, že jsi byl na výletě v jiném kraji a viděl jsi na nějakém objektu vylepené logo Komety a podobně? Řekne si člověk, že v té oblasti je někdo, kdo sdílí tvou přízeň s klubem?

Dělám strojvedoucího, takže jezdím po velkém území naší země a pomalu všude kam dojedu je nějaká nálepka s logem Komety Brno. Dokonce i na nějakých lokomotivách je logo Komety či Zbrojovky. To mě vždy potěší. :-)

Byl jsi zúčasten na výjezdech, kdy se přespávalo v penzionu? Třeba v Play Off na venkovní dvouzápasové štaci?

Ano, dříve jsem na výjezdy jezdil, ale hlavně ještě v první lize. Ted' už chodím jen na domácí zápasy.

Jsi člověk, který toho hodně naspí, když máš možnost? V opačném případě - považuješ typ člověka, který ponocuje na fóru a čte si názory a novinky od lidí?

Víš, jak to s mojí prací je: Nástup ve 2:00 ráno, ve 23:30, pak v 9:00, či ve 13h, takže ten můj režim je takový zvláštní. Snažím se spát, když můžu. Ten deficit se postupem času nasčítá a člověk je rád za každou hodinku spánku.

Každý z nás, kdo byl jednou malý, měl sen, co by dělal v dospělosti. Někdo hasiče, policistu, někdo by dokonce si i to hraní hokeje uměl představit. Jaká byla tvoje představa?

Já chtěl být vždy vojákem. V pozdější fázi věku mě hodně fascinoval vesmír, hvězdy, planety... otázka proč jsme tady a můj sen je vědět, jak je vesmír velký, proč existuje? Je to velmi zajímavé a vzrušující.

Jak se ti jinak daří od doby prvního a zároveň premiérového rozhovoru s tebou?

Jsem rád, že fórum funguje, že si lidi tady na to zvykli, že koukají na videa, hráli Tip:ligu. Máme skvělého programátora Kcka, který mi vždy vyjde vstříc a je s ním rozumná řeč. Momentálně je to hodně pracovní období, což má asi většina lidí a prodělávám borelizou. :-)

Když máš doma chvíli klid, jak odpočíváš?

Chodím hrávat hokej. Dělám brankáře, chytám, občas zahraju nějakou hru či mrknu na film. Snažím se relaxovat.

Co plánuješ do budoucna? Máš třeba vybrané auto, které by sis rád pořídil nebo si přeješ něco rodinného?

Moje jediné přání je, aby nejen moji blízcí byli zdraví, abych měl co nejvíct času trávit s lidmi, které mám rád. A samozřejmě, aby jsme vyhráli další titul. :) Za vším ostatním si půjdu sám tak, abych byl spokojený.

Jak jsi vlastně přišel k téhle přezdívce nervosaur mě napadá (snad se ta otázka neopakuje z předchozího rozhovoru a pokud jo, tak se omlouvám čtenářům). Na mě to působí jako nějaký dinosaur, co má nervy nebo je nervózní! :-D :-)

Jsem prostě nervák. Dříve jsem se dokázal velmi rychle vytočit, naštvat, hodně to odnášeli moji blízcí, ale za posledních pár let jsem se dokázal zklidnit, ale přezdívka mi už zůstala. Ted' jsem klidnější, snažím se sám se sebou pracovat, prvně přemýšlet a pak jednat. I když.. občas mi to stále nejde.

Poslední otázka a sice ke Kometě: Kyzlink ve svém rozhovoru řekl, že by bylo pro něj splněným snem, kdyby titul vyhráli vesměs mladí odchovanci. Respektive, asi to myslel tak, že by se na jeho zisku velkou měrou všichni podíleli. Bylo by tohle fajn? Jaký máš na to názor? Napadla tě někdy taky taková myšlenka?

Myslím si, že vyhrát titul s hráčema, kteří jsou odchováni mateřským klubem, to je sen každého klubu. Říká se, že je řetěz tak silný, jak jeho nejslabší část a představa, že extraligový titul vyhrají kluci, kteří prošli kometou, mají vztah k Brnu, to je moc hezká představa.

 

nerve, všechno nejlepší ve Tvém životě, at' se Ti daří splní všechno, co si přeješ! Mnoho zdaru i po sportovní stránce, at' máš co nejméně puků ve své síti jako brankář a hraní hokeje tě stále naplňuje. A co dodat ke Kometě? No, jak jinak než samozřejmě, aby Tě vždy potěšila, hlavně v domácích zápasech, kde je naše pověstná brněnská burácející atmosféra nenahraditelná. Mnoho radosti z gólů  v brankách soupeřů a vítězství - nejlépe a nejčastěji těch za 3 body! Měj se hezky a opatruj se!

 

Host: nervosaur

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 5]
Dusek Dusek Admin +2 / 0 28.07.20 12:40 [86664]

TOP *24*

„Kometa je rodina!?“
IP: 89.24.49.--

Opět krásné povídání . Jsem ráda , že můžu být s vámi . Nervovi a všem , kteří se podílejí na chodu Kometafans - diskuze moc a moc děkuji. Nervíku přeji ti , aby jsi vždy šťastně a hlavně ve zdraví přijel na hlavák Brno .*24**196*

IP: 109.81.213.--
moravak moravak +1 / 0 28.07.20 01:05 [86648]

Rozhovor, který nemá CHybu. Nervosuar, to je Borec na svém místě a Steve to umí doladit. Duchaplné počteníčko, spokojenost.*22*

„Modrobílá šlechta.“
IP: 178.255.168.--
Jido Jido +4 / 0 27.07.20 19:32 [86637]

Nerviku - přeji pevné nervy a život plný vervy

ramena jak amfóra a čtyři Jidy do fóra

To by sis to teda užil *14*

IP: 90.177.99.--
geremi geremi Admin +1 / 0 27.07.20 19:16 [86636]

Palec nahoru, skorokolego ;)

„Ruskij korabľ, idi na chuj!“
IP: 37.188.225.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 5]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace