Úvod / Uživatelé / Chorche / Komentáře

Chorche - Komentáře


1.12.22 12:12 v diskusi 0 / 0

Podepisuju, přesně vystiženo...*22*

v reakci na
Great Moravia Great Moravia
30.11.22 09:01 v diskusi 4 / 0

No teda nevím borci... Posloucháte někdy moderátory na jiných stadionech??? To jsou teprve trapárny vážení!!! Ty jejich uječený a vynucovaný ódy na cokoliv, to je panečku posloucháníčko, deroucí sluch. To Chylda je o 2 parníky suverénně nejlepší moderátor v celé ELH. Co by jste kuwa od něj furt chtěli slyšet? Přesně tady popište, co třeba měl včera po 1. třetině říct dle vašich představ, aby vás uspokojil...

Když jste furt tak chytří, tak se nahlašte na marketing na schůzku, přineste tam osnovu, jak se to správně má na statku moderovat a nejlépe jim tam hned vnuťte nabídku, ať někoho z vás vyzkouší přímo při zápase. Já osobně se budu moc moc těšit...

v reakci na
Vlasta Vlasta
30.11.22 08:47 v diskusi 0 / 0

Já mám pocit, že ji už zkoušel v Pardubicích v poslední minutě při jejich PP... A zjevně se neosvědčila...

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
29.11.22 09:18 v diskusi 4 / 0

Rudo nechce se mi s tebou polemizovat, protože se z tebe pozvolna stává senilní a zašpklej chlápek, který musí pořád v něčem oponovat a útočit na názory nebo infa jiných. O ty tvoje se ale taky opřít až tak nedá... Tam ne severu všechno víš, všude jsi byl, od všeho máš klíč a jsi ten jediný správný soudce... Dobrá. Necháme to plynout a uvidíme co z toho vzejde.

A to srovnání se Spartou tě napadlo jak? To, že je tady debata ohledně PRM a o jeho dalším možném i nemožném působení v ELH? Hmmm, tak asi jo...

v reakci na
Rozzureny Ruda Rozzureny Ruda
28.11.22 22:00 v diskusi 5 / 0

PRM má trucování nařízeno od manželky a i od dětí…*17*

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
28.11.22 21:55 v diskusi 0 / 0

Mně to řekl už před nějakým týdnem můj dobrý známý, který dělá v zákulisí ostravského hokeje a tento sponzor je pro ně společný. A zdá se, že tato verze je velmi pravděpodobná.

v reakci na
Srb Srb
28.11.22 19:51 v diskusi 5 / 0

Tak oni by se ho velmi rádi zbavili hlavně z důvodů, že jejich pokladnice zeje prázdnotou a sponzor, kterého Pavlík domluvil speciálně na mzdu PRM, se kvůli razantnímu nárůstu energií v jeho podnikání začal silné cukat s plněním slibu. Toť zásadní důvody.

v reakci na
Johny Johny
28.11.22 08:51 v diskusi 0 / 0

Bohužel někteří mají v hlavě takový chaos, že za každou cenu musí hodit vinu na toho, na koho mají původně namířeno. Racionální myšlení chybí...

v reakci na
fajmik fajmik
27.11.22 21:23 v diskusi 2 / 0

My tady v Kometě pravidelně odvaříme každého trenéra, kterej sem vleze. Uděláme z něj totální hokejovej šlendrián a především idiota. Něco je tady prohnilýho v té naší rodině Komeťácké, to přece není normální!!! Koho tady teda kuwa chcete???

v reakci na
Johny Johny
27.11.22 21:16 v diskusi 1 / 0

A koho tam měli dle Tebe poslat??? Zbóřa odehrál velmi slušnej zápas, maká jako ďas, buly vyhrává a zkrátka udělal to, co udělal. Ale nevím koho jinýho tam dnes měli poslat? Ty bys tam dnes na to PP poslal koho? Poděl se s nama o odborný názor...

v reakci na
Abe Buzony Abe Buzony
27.11.22 21:01 v diskusi 10 / 1

Nevím no, zase se už tady odvolává Pešout, že nemá emoce a nelítá po střídačce, jak utržený z řetězu a bůhví co všechno. Chválí se za ten teátr Horác, což v konečném důsledku stejně k ničemu nevede, ale jak je to jak chce, stejně nikdo z trenérů na lavce nezabrání zkratům hráčů, který např. dnes půl minuty před koncem předvedl Zbóřa. Naprosto nepochopitelný dojeb, který nás jednoznačně stál 3 body, kdy má v našem pásmu v klidu puk na haksně a místo toho, aby to křížem o pravou fošnu lehce poslal do středního pásma, tak to kamsi veze a o puk samozřejmě přijde... Důsledek známe.

Toto byl ten hlavní důvod ztráty 3 bodů, ne Pešout nebo Horác nebo třeba doktor. Zkratem Zbořky a podobnýma hrubicema jsme už v této sezóně zbytečně prohráli několik zápasů. V těchto situacích může stát na střídačce kdo chce, to těžko ovlivní.

Ale za dnešek bych se po hráčích určitě nevozil, k mému překvapení to nebyl špatný výkon a dá se na něm stavět.

27.11.22 20:47 v diskusi 5 / 0

Horáca mají akorát na fórky, jinak z něj mají akorát tak prdel. Stačí se dívat, když maluje ty svoje hokejový nápady na tabulku a jak někteří hráči v kruhu zaujatě sledují, kde sedí hezká koc v hledišti. Zrovna v pátek jsme se tomu s kámošem řechtali... Takovej borec má dělat max. někde u videa a ne oficiálního asistenta, toho nikdy nikdo na této úrovni brát vážně nebude. Sice nás tady jeden člen přesvědčuje, že tomu tak není a Horác je super znalec, ale já vím svoje...

v reakci na
ZEROR ZEROR
27.11.22 17:46 v diskusi 1 / 0

Zatím jo. Teď hlavně nedostat nějaké haluzové gól hned na začátku 2. třetiny a nemuselo by to špatně dopadnout, pokud v tomto stylu budou pokračovat.

v reakci na
Dusek Dusek
25.11.22 23:12 v diskusi 0 / 0

Co jsem viděl, tak Kollár nehrál vlastně od 1. střídání, úplná katastrofa od toho borca…

v reakci na
Komeťák Michal Komeťák Michal
25.11.22 23:06 v diskusi 2 / 0

Pan Dušek hlavně moc dobře ví, že rozesírači kabiny jsou jiní než PRM. Těm on akorát šlápnul na kuří oko a ozval se, když borci jeli tu svoji…

Letos tady už (zatím) PRM není a výstup z kabiny je furt stejný.

v reakci na
ZEROR ZEROR
25.11.22 15:59 v diskusi 1 / 0

Njn děti...

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
25.11.22 11:55 v diskusi 0 / 0

Přesně tak...

v reakci na
Dusek Dusek
25.11.22 11:43 v diskusi 3 / 0

A kolik gólů šlo vyloženě na jeho vrub? Všechno neskutečný hrubice v bránění od hráčů v poli. Ale možná by bylo dobré, kdyby si 1-2 zápasy odfrknul a vysméčil hlavu. Frustrace tam od něj byla už velká.

v reakci na
Uploader Uploader
24.11.22 14:49 v diskusi 1 / 0

Tak to mně někde asi něco uniklo. Platilo vždy 5 min. + do konce utkání - příští zápas hrát můžeš a 5 min. + trest ve hře - automaticky stop v následujícím špíle. Musím se na to mrknout jak to je.

v reakci na
Petr2 Petr2
24.11.22 12:58 v diskusi 0 / 0

Oni pažičajů puk komukoliv většinou hodně poskrovně. To je ten jejich problém.

v reakci na
milang milang
24.11.22 12:56 v diskusi 0 / 0

Milang mínusem jejich výkon nezvedneš a pokud se ti jejich výkony zamlouvají, tak máš na hráče hodně malé nároky.

v reakci na
Chorche Chorche
24.11.22 12:54 v diskusi 2 / 0

Bohužel to taky nechápu, ať je tady kdokoliv, tak se údajně pořád brojí proti trenérovi. A asistent nehokejka přežívá furt dál... Nepochopitelný.

v reakci na
mazkometa mazkometa
24.11.22 12:33 v diskusi 4 / 1

Já si to myslím na 100%. Hlavně Kim, kromě pár zápasů, absolutně nesplňuje moje očekávání a stále více pozoruju, že na jeho jalovou hru doplácí celý útok. V přesilovkách se Sallinenem asi dejme tomu, v těch to nějak jde, ale ve hře 5:5 je hodně nevýrazný. Mám pocit, že ho limituje pomalejší pohyb, nedůraz, malá snaha, proto je v soubojích většinou až ten druhý a odráží se od toho vše ostatní.

Tomi se mně líbí více, je bruslivější, důraznější, ale co se týče kombinace a efektivity hry, je to hodně podobné s Kimem.

Měli by oba přidat, aby se jejich přínos vyplatil.

v reakci na
fajmik fajmik
24.11.22 12:01 v diskusi 2 / 0

Pešout výpověď nedostane...

v reakci na
dejvik80 dejvik80
24.11.22 11:57 v diskusi 0 / 0

Jasan, že sedí. A protože Vlach dostal ve špíle 5min. + trest ve hře, což automaticky znamená stop na další zápas, tak to pan Ujčík na doporučení Jelena posoudí jako dostatečný trest, protože nedošlo ke zranění hráče, který zápas dohrál.

Mimo jiné členem DK je taky náš Leontýn, ale zatím o svoje slovo zjevně jen bojuje...

v reakci na
Kyzlink Kyzlink
23.11.22 09:03 v diskusi 10 / 0

Taky si přidám svůj pocit z výkonů našich playerů za poslední 3-4 zápasy - naprosto souhlasím s příspěvkem Fajmika ze včerejška níže, jsou hráči i brankáři, kteří na něco až tak trapně odevzdaného nejsou zvyklí a nechtějí se toho účastnit. Jak tady někteří láteříte nad odchodem Furcada do kabiny po jeho vystřídání, tak já se mu naopak vůbec nedivím. Musela to být pro něj už velká frustrace, která se postupně nabalovala. Já osobně bych udělal úplně to stejný.

Ačkoliv jsem už to nechtěl tady zmiňovat, přesto se vrátím k poslední sezóně k některým reakcím přímo na ledě a i k chování PRM v kabině - po takovém přístupu a výkonu kolegů, jako byly teď v posledních 3-4 zápasech, završeném včerejší třešničkou, VY se mu většina tady zpětně ještě kuwa divíte? Víte proč to tak u něj bylo? No právě proto!!! Kolik on za ty sezóny "odklouzal" a vypustil zápasů? V těch, ve kterých byl úplně špatný bych spočítal na prstech jedné ruky, jinak vždy bojoval, makal, hecoval, dřel, střílel, přihrával a šlo mu o jediné - celé to zvednout. On je Američan, americká povaha, jim tam od mládí vtloukají do hlavy, že na hřiště jde vyhrát, nic jiného pro ně neexistuje a vždy pro to chce udělat maximum. Musel být jako v jiříkově vidění, co se tady všechno může dít, když jeho spoluhráči na to z vysoka serou, protože chtějí každou sezónu někoho odstřelit nebo nevím, co za tím vše je. Ale v každém případě je potřeba s tím okamžitě začít něco dělat a nekompromisně říznout do tě neustálých rebelistů. Pokud je to teda fakt ten hlavní důvod, což mně nejde do hlavy. Cca před 3 týdny všechno klape (i dle mých zpráv z kabiny), mančaft, trenéři, všichni v pohodě, hra dobrá, výhry, objímají se, plácají si, hecují se a za 2 týdny obrat o 180° a opět se u nás zase tréňa odstřeluje...? Koho jinýho by sem chtěli? Je to nějaký divný i v tom, že se toho aktivně účastní hráči, kteří jsou reprezentanti a přišli k nám před touto sezónou a neznalí zdejších pořádků. Co v tom kuwa je??? Asi něco smradlavě hodně divného...*8*

22.11.22 21:10 v diskusi 3 / 0

Michale zklidni hormon a nestříkej po každým příspěvku tolik, Žes tady tak nebláznil, když bylo 9 vyhraných špílů vkuse…*12*

v reakci na
Mesicek Mesicek
22.11.22 20:39 v diskusi 1 / 0

Je v Brně…

v reakci na
Darda Darda
22.11.22 15:31 v diskusi 0 / 0

A ti chlapci, co tam sedávali (nebo stále sedávají, nevím) v horní řadě na D1, měli před sebou stojany jako na noty a na nich excelovské tabulky, tam podle tebe zapisovali co? Stál jsem osobně vedle nich díval se na ně a poslouchal jejich rozhovor, proto vím čeho se týkal. Takže pokud ty zákroky brankářů, + - účast na ledě, vyhrané buly, všechny údaje do Radegast indexu atd. teda zapisuje zapisovatel - asistent rozhodčích u časoměřičů, prosím o vysvětlení, co teda přesně kdo zapisuje a hlavně, jak to vše stíhá? Navíc pro doplnění tvé informace jsou pro to také "Pokyny ČSLH pro sběr a zpracování statistických údajů", ve kterých jsou zcela zřetelně uvedeni "statistici" ve spolupráci e-zapisovatelem - asistentem rozhodčího, jenž je jako jediný uveden v zápise o utkání. Nejsou v něm všichni statistici co to zapisují, to by byl hodně široký zápis a zčásti o nepotřebném howně. Jsou ale školení jako spolupracovníci eSports, která organizuje statistiky. Více prosím zde, abych doplnil Tvoje informační mezery a taky sorry za tu plachtu:

  1. Spolupráce statistického týmu a e-zapisovatele • Statistici jsou spolupracovníci společnosti eSports. E-zapisovatel je rozhodčí nominovaný na utkání komisí rozhodčích ČSLH. • Statistici pracují s aplikací pro tablety, zaznamenávají statistické údaje. E-zapisovatel pracuje s aplikací na notebooku (PC), zpracovává oficiální zápis o utkání. • Každý tým statistiků tvoří: o Vedoucí statistik o Zástupce vedoucího statistika o Sběrači dat • Členové statistického týmu mají role rozděleny následovně: o 2x ice time domácích o 2x ice time hostů o 2x hity a zblokované střely (platí pouze pro extraligu ledního hokeje) o střelba o vhazování

Snad si už nebudeš ťukat na čelo, nemám ve zvyku prezentovat nějaké výmysly. Fakt nepotřebuju být nějak zajímavý.*17*

v reakci na
romano romano
22.11.22 12:21 v diskusi 1 / 0

Tak nevím jestli je těchto gólů zrovna spoustu, ale je to víceméně náhoda a štěstí, než vypracovaná šance. Jasný, že se nahazují puky, aby se odražené případně dorazily, ale kolik takových gólů v zápase padne? Pokaždý většina určitě ne.

v reakci na
anri anri
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 34 > Konec [strana: 1/34, záznamů: 1018]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace