Úvod / Soutěž

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022

Tipsport Extraliga - 2018/2019 IIHF - 2018/2019 Liga mistrů - 2018/2019 MS - 2020/2021 Tipsport Extraliga - 2019/2020 Tipsport Extraliga - 2020/2021 Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022 Generali play-off - 2019/2020 Generali play-off - 2021/2022 NHL - Stanley Cup - 2018/2019 Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2021/2022

Tabulka

# Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Mountfield HK 56 31 9 5 11 182:115 116
2. HC Oceláři Třinec 56 31 6 7 12 174:118 112
3. HC Sparta Praha 56 27 6 6 17 203:153 99
4. HC Motor České Budějovice 56 26 5 5 20 166:151 93
5. HC Dynamo Pardubice 56 22 11 5 18 173:152 93
6. HC Škoda Plzeň 56 24 5 9 18 167:154 91
7. Bílí Tygři Liberec 56 25 3 8 20 146:147 89
8. HC Vítkovice Ridera 56 22 8 5 21 142:149 87
9. HC Olomouc 56 20 8 4 24 133:152 80
10. HC Kometa Brno 56 17 10 5 24 145:163 76
11. BK Mladá Boleslav 56 21 3 7 25 128:148 76
12. HC Energie Karlovy Vary 56 19 4 7 26 160:176 72
13. HC Verva Litvínov 56 18 4 8 26 152:173 70
14. Rytíři Kladno 56 14 6 8 28 142:183 62
15. PSG Berani Zlín 56 9 6 5 36 108:187 44

Zápasy

Datum Domácí Skóre Hosté
8.9.2021 17:30
1. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 HC Kometa Brno 0
10.9.2021 17:00
1. kolo
HC Oceláři Třinec 4:0 HC Motor České Budějovice 0
10.9.2021 17:30
1. kolo
PSG Berani Zlín 2:4 HC Verva Litvínov 0
10.9.2021 18:00
1. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:0 Mountfield HK 0
10.9.2021 18:00
1. kolo
Rytíři Kladno 1:2 HC Vítkovice Ridera 0
10.9.2021 18:00
1. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:0 HC Škoda Plzeň 0
10.9.2021 18:00
1. kolo
HC Olomouc 3:2 (PP) BK Mladá Boleslav 0
12.9.2021 15:30
2. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
12.9.2021 16:00
2. kolo
BK Mladá Boleslav 3:4 HC Dynamo Pardubice 0
12.9.2021 17:00
2. kolo
HC Motor České Budějovice 7:5 Rytíři Kladno 0
12.9.2021 17:00
2. kolo
HC Kometa Brno 3:2 (PP) PSG Berani Zlín 0
12.9.2021 17:30
2. kolo
HC Verva Litvínov 3:2 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
12.9.2021 17:30
2. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 HC Oceláři Třinec 0
25.2.2022 18:30
2. kolo
HC Sparta Praha 6:3 HC Olomouc 0
14.9.2021 17:00
3. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
14.9.2021 17:20
3. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:5 HC Sparta Praha 0
14.9.2021 17:30
3. kolo
PSG Berani Zlín 3:4 HC Motor České Budějovice 0
14.9.2021 17:30
3. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 Bílí Tygři Liberec 0
14.9.2021 17:30
3. kolo
BK Mladá Boleslav 5:1 HC Kometa Brno 0
14.9.2021 18:00
3. kolo
HC Olomouc 4:1 HC Škoda Plzeň 0
14.9.2021 18:00
3. kolo
Rytíři Kladno 0:3 Mountfield HK 0
16.9.2021 17:30
4. kolo
HC Škoda Plzeň 2:4 BK Mladá Boleslav 0
17.9.2021 17:30
4. kolo
PSG Berani Zlín 3:6 HC Vítkovice Ridera 0
17.9.2021 17:30
4. kolo
HC Motor České Budějovice 5:2 HC Olomouc 0
17.9.2021 18:00
4. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 Rytíři Kladno 0
17.9.2021 18:00
4. kolo
Mountfield HK 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
17.9.2021 18:30
4. kolo
HC Sparta Praha 4:7 HC Oceláři Třinec 0
19.9.2021 13:00
5. kolo
HC Sparta Praha 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
19.9.2021 15:30
5. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 (SN) Mountfield HK 0
19.9.2021 13:30
5. kolo
Rytíři Kladno 3:2 HC Verva Litvínov 0
19.9.2021 17:00
5. kolo
HC Olomouc 3:2 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
19.9.2021 17:20
5. kolo
BK Mladá Boleslav 2:1 Bílí Tygři Liberec 0
13.10.2021 18:00
5. kolo
HC Dynamo Pardubice 6:0 HC Vítkovice Ridera 0
21.9.2021 17:20
6. kolo
HC Motor České Budějovice 3:4 (PP) HC Škoda Plzeň 0
21.9.2021 17:30
6. kolo
HC Energie Karlovy Vary 7:4 Rytíři Kladno 0
21.9.2021 17:30
6. kolo
HC Verva Litvínov 4:7 HC Dynamo Pardubice 0
21.9.2021 18:00
6. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:4 (PP) PSG Berani Zlín 0
21.9.2021 18:30
6. kolo
HC Sparta Praha 3:1 BK Mladá Boleslav 0
22.9.2021 18:00
6. kolo
Mountfield HK 2:3 HC Oceláři Třinec 0
24.11.2021 17:30
6. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 HC Olomouc 0
23.9.2021 18:30
7. kolo
HC Sparta Praha 6:4 HC Verva Litvínov 0
24.9.2021 17:30
7. kolo
PSG Berani Zlín 0:3 HC Energie Karlovy Vary 0
24.9.2021 17:30
HC Škoda Plzeň 5:6 (SN) HC Kometa Brno 0
24.9.2021 17:30
7. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
24.9.2021 18:00
7. kolo
HC Olomouc 2:3 Mountfield HK 0
24.9.2021 18:00
7. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 HC Motor České Budějovice 0
24.9.2021 18:00
7. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (SN) Rytíři Kladno 0
26.9.2021 16:00
8. kolo
Rytíři Kladno 3:2 (PP) PSG Berani Zlín 0
26.9.2021 17:00
8. kolo
HC Olomouc 3:1 Bílí Tygři Liberec 0
26.9.2021 17:00
8. kolo
HC Motor České Budějovice 1:6 BK Mladá Boleslav 0
26.9.2021 17:20
8. kolo
Mountfield HK 5:2 HC Dynamo Pardubice 0
26.9.2021 17:30
8. kolo
HC Verva Litvínov 2:5 HC Škoda Plzeň 0
20.10.2021 17:30
8. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 HC Oceláři Třinec 0
28.9.2021 16:00
9. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 (SN) HC Verva Litvínov 0
28.9.2021 16:30
9. kolo
HC Škoda Plzeň 4:2 Mountfield HK 0
28.9.2021 17:00
HC Kometa Brno 1:4 HC Motor České Budějovice 0
28.9.2021 17:00
9. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:1 HC Energie Karlovy Vary 0
28.9.2021 17:00
9. kolo
HC Oceláři Třinec 7:2 Bílí Tygři Liberec 0
28.9.2021 17:20
9. kolo
HC Olomouc 4:2 PSG Berani Zlín 0
28.9.2021 18:30
9. kolo
HC Sparta Praha 3:1 HC Vítkovice Ridera 0
30.9.2021 18:00
10. kolo
Rytíři Kladno 2:3 HC Olomouc 0
1.10.2021 17:00
10. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
1.10.2021 17:30
10. kolo
HC Motor České Budějovice 5:2 HC Sparta Praha 0
1.10.2021 17:30
10. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 HC Kometa Brno 0
1.10.2021 18:00
10. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:4 HC Dynamo Pardubice 0
1.10.2021 18:00
10. kolo
Mountfield HK 2:0 BK Mladá Boleslav 0
17.11.2021 16:00
10. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:3 HC Škoda Plzeň 0
3.10.2021 15:00
11. kolo
HC Sparta Praha 2:3 (SN) Mountfield HK 0
3.10.2021 16:00
11. kolo
BK Mladá Boleslav 3:1 HC Energie Karlovy Vary 0
3.10.2021 16:30
11. kolo
HC Škoda Plzeň 3:1 Bílí Tygři Liberec 0
3.10.2021 17:00
11. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 PSG Berani Zlín 0
3.10.2021 17:00
11. kolo
HC Verva Litvínov 3:0 HC Motor České Budějovice 0
3.10.2021 18:00
11. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 (SN) Rytíři Kladno 0
8.10.2021 17:30
12. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:5 HC Motor České Budějovice 0
8.10.2021 17:30
12. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 HC Verva Litvínov 0
8.10.2021 17:30
12. kolo
PSG Berani Zlín 0:4 BK Mladá Boleslav 0
8.10.2021 18:00
12. kolo
Mountfield HK 3:0 HC Kometa Brno 0
8.10.2021 18:00
12. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 (SN) HC Sparta Praha 0
8.10.2021 18:00
12. kolo
Rytíři Kladno 1:8 HC Škoda Plzeň 0
8.10.2021 18:00
12. kolo
HC Olomouc 1:2 HC Oceláři Třinec 0
10.10.2021 17:20
13. kolo
BK Mladá Boleslav 3:0 Rytíři Kladno 0
10.10.2021 16:00
13. kolo
HC Sparta Praha 8:4 HC Energie Karlovy Vary 0
10.10.2021 16:30
13. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 PSG Berani Zlín 0
10.10.2021 19:00
13. kolo
HC Dynamo Pardubice 0:1 (PP) HC Olomouc 0
10.10.2021 17:00
13. kolo
HC Motor České Budějovice 1:2 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
10.10.2021 17:30
13. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 Mountfield HK 0
12.10.2021 18:00
13. kolo
HC Kometa Brno 3:1 Bílí Tygři Liberec 0
5.10.2021 18:00
14. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 HC Motor České Budějovice 0
15.10.2021 17:00
14. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
15.10.2021 17:30
14. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Sparta Praha 0
14.10.2021 17:30
14. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:0 HC Škoda Plzeň 0
15.10.2021 18:00
14. kolo
HC Olomouc 1:0 HC Verva Litvínov 0
14.10.2021 18:00
14. kolo
Rytíři Kladno 5:6 (PP) HC Kometa Brno 0
15.10.2021 18:00
14. kolo
Mountfield HK 4:2 HC Vítkovice Ridera 0
17.10.2021 16:00
15. kolo
HC Sparta Praha 3:4 (SN) Rytíři Kladno 0
17.10.2021 16:00
15. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:0 (PP) Bílí Tygři Liberec 0
17.10.2021 17:00
15. kolo
HC Motor České Budějovice 4:3 Mountfield HK 0
17.10.2021 17:00
15. kolo
HC Kometa Brno 4:1 HC Olomouc 0
17.10.2021 17:00
15. kolo
HC Oceláři Třinec 5:0 BK Mladá Boleslav 0
5.10.2021 18:00
15. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:1 PSG Berani Zlín 0
17.10.2021 15:00
15. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
22.10.2021 17:30
16. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:1 Rytíři Kladno 0
22.10.2021 17:30
16. kolo
HC Motor České Budějovice 0:1 HC Oceláři Třinec 0
22.10.2021 17:30
16. kolo
HC Verva Litvínov 2:1 PSG Berani Zlín 0
22.10.2021 17:30
16. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
21.10.2021 17:30
16. kolo
BK Mladá Boleslav 0:2 HC Olomouc 0
22.10.2021 18:00
16. kolo
Mountfield HK 4:1 Bílí Tygři Liberec 0
24.10.2021 15:30
17. kolo
PSG Berani Zlín 5:3 HC Kometa Brno 0
24.10.2021 15:30
17. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 HC Vítkovice Ridera 0
24.10.2021 16:00
17. kolo
Rytíři Kladno 4:3 HC Motor České Budějovice 0
24.10.2021 16:00
17. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:0 HC Verva Litvínov 0
24.10.2021 17:20
17. kolo
HC Olomouc 4:3 (SN) HC Sparta Praha 0
24.10.2021 17:00
17. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 (PP) BK Mladá Boleslav 0
26.10.2021 17:30
18. kolo
HC Škoda Plzeň 6:1 HC Olomouc 0
26.10.2021 17:30
18. kolo
HC Motor České Budějovice 4:2 PSG Berani Zlín 0
26.10.2021 17:30
18. kolo
HC Verva Litvínov 2:5 HC Oceláři Třinec 0
26.10.2021 18:00
18. kolo
Mountfield HK 4:3 (PP) Rytíři Kladno 0
26.10.2021 18:00
18. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
26.10.2021 18:00
18. kolo
HC Kometa Brno 6:1 BK Mladá Boleslav 0
20.10.2021 18:30
18. kolo
HC Sparta Praha 1:2 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
29.10.2021 17:00
19. kolo
HC Oceláři Třinec 4:2 HC Sparta Praha 0
29.10.2021 17:30
19. kolo
HC Energie Karlovy Vary 1:4 Mountfield HK 0
29.10.2021 17:30
19. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:1 PSG Berani Zlín 0
29.10.2021 17:30
19. kolo
BK Mladá Boleslav 2:1 HC Škoda Plzeň 0
29.10.2021 18:00
19. kolo
Rytíři Kladno 2:4 Bílí Tygři Liberec 0
29.10.2021 18:00
19. kolo
HC Olomouc 2:5 HC Motor České Budějovice 0
29.10.2021 18:00
19. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (PP) HC Kometa Brno 0
31.10.2021 15:30
20. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 (PP) HC Olomouc 0
31.10.2021 16:00
20. kolo
Mountfield HK 4:1 PSG Berani Zlín 0
31.10.2021 16:00
20. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 (PP) BK Mladá Boleslav 0
31.10.2021 17:30
20. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
31.10.2021 16:30
20. kolo
HC Škoda Plzeň 6:3 HC Sparta Praha 0
31.10.2021 17:20
20. kolo
HC Kometa Brno 2:3 HC Oceláři Třinec 0
31.10.2021 17:30
20. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 Rytíři Kladno 0
2.11.2021 17:00
21. kolo
HC Oceláři Třinec 0:2 Mountfield HK 0
2.11.2021 17:00
21. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 Bílí Tygři Liberec 0
2.11.2021 17:30
21. kolo
HC Škoda Plzeň 3:3 (SN) HC Motor České Budějovice 0
2.11.2021 17:30
21. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Sparta Praha 0
2.11.2021 18:00
21. kolo
HC Olomouc 2:0 HC Vítkovice Ridera 0
2.11.2021 18:00
21. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:2 HC Verva Litvínov 0
17.11.2021 17:10
21. kolo
Rytíři Kladno 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
5.11.2021 17:00
22. kolo
HC Oceláři Třinec 2:0 Rytíři Kladno 0
5.11.2021 17:30
22. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:1 PSG Berani Zlín 0
4.11.2021 17:30
22. kolo
HC Verva Litvínov 3:2 HC Sparta Praha 0
5.11.2021 17:30
22. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:2 BK Mladá Boleslav 0
5.11.2021 17:30
22. kolo
HC Motor České Budějovice 2:3 HC Dynamo Pardubice 0
5.11.2021 18:00
22. kolo
Mountfield HK 5:1 HC Olomouc 0
5.11.2021 18:00
22. kolo
HC Kometa Brno 2:1 (SN) HC Škoda Plzeň 0
7.11.2021 15:00
23. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 HC Vítkovice Ridera 0
7.11.2021 15:30
23. kolo
PSG Berani Zlín 1:5 Rytíři Kladno 0
7.11.2021 16:00
23. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:6 HC Olomouc 0
7.11.2021 16:00
23. kolo
BK Mladá Boleslav 1:4 HC Motor České Budějovice 0
7.11.2021 16:30
23. kolo
HC Škoda Plzeň 3:4 HC Verva Litvínov 0
7.11.2021 17:00
23. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:4 (PP) Mountfield HK 0
7.11.2021 16:20
23. kolo
HC Kometa Brno 2:5 HC Sparta Praha 0
18.11.2021 17:30
24. kolo
HC Motor České Budějovice 2:3 HC Kometa Brno 0
19.11.2021 17:30
24. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 HC Sparta Praha 0
19.11.2021 17:30
24. kolo
HC Verva Litvínov 5:0 BK Mladá Boleslav 0
19.11.2021 17:30
24. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
19.11.2021 17:30
24. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 HC Olomouc 0
19.11.2021 18:00
24. kolo
Mountfield HK 7:4 HC Škoda Plzeň 0
19.11.2021 18:00
24. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:4 HC Oceláři Třinec 0
21.11.2021 15:30
25. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:5 HC Oceláři Třinec 0
21.11.2021 16:00
25. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 (PP) Mountfield HK 0
21.11.2021 16:30
25. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
21.11.2021 17:00
25. kolo
HC Olomouc 4:3 Rytíři Kladno 0
21.11.2021 18:00
25. kolo
HC Motor České Budějovice 2:0 HC Sparta Praha 0
21.11.2021 17:00
25. kolo
HC Kometa Brno 4:2 HC Verva Litvínov 0
23.11.2021 17:20
25. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 (PP) Bílí Tygři Liberec 0
26.11.2021 17:30
26. kolo
HC Motor České Budějovice 3:2 HC Verva Litvínov 0
26.11.2021 17:30
26. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 HC Kometa Brno 0
26.11.2021 17:30
26. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:0 BK Mladá Boleslav 0
25.11.2021 17:30
26. kolo
PSG Berani Zlín 2:1 (PP) HC Oceláři Třinec 0
26.11.2021 18:00
26. kolo
Mountfield HK 3:8 HC Sparta Praha 0
26.11.2021 18:00
26. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:2 HC Škoda Plzeň 0
10.12.2021 17:00
26. kolo
Rytíři Kladno 4:5 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
23.11.2021 17:30
27. kolo
HC Motor České Budějovice 2:5 HC Energie Karlovy Vary 0
28.11.2021 15:30
27. kolo
HC Oceláři Třinec 5:1 HC Olomouc 0
28.11.2021 15:30
27. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
28.11.2021 15:00
27. kolo
HC Sparta Praha 4:1 Bílí Tygři Liberec 0
28.11.2021 16:00
27. kolo
BK Mladá Boleslav 3:1 PSG Berani Zlín 0
28.11.2021 16:30
27. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 Rytíři Kladno 0
28.11.2021 17:00
27. kolo
HC Kometa Brno 1:3 Mountfield HK 0
30.11.2021 17:30
28. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 HC Škoda Plzeň 0
30.11.2021 17:30
28. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:5 (PP) HC Sparta Praha 0
30.11.2021 17:30
28. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:2 HC Motor České Budějovice 0
30.11.2021 18:00
28. kolo
HC Olomouc 1:4 HC Dynamo Pardubice 0
30.11.2021 18:00
28. kolo
Rytíři Kladno 2:1 BK Mladá Boleslav 0
1.12.2021 18:00
28. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:4 HC Kometa Brno 0
30.11.2021 18:00
28. kolo
Mountfield HK 3:2 HC Verva Litvínov 0
3.12.2021 17:30
29. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 HC Olomouc 0
3.12.2021 17:30
29. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
30.1.2022 16:00
29. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:2 HC Motor České Budějovice 0
3.12.2021 17:30
29. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:2 (PP) Mountfield HK 0
3.12.2021 18:00
29. kolo
HC Kometa Brno 5:2 Rytíři Kladno 0
3.12.2021 18:00
29. kolo
HC Dynamo Pardubice 6:3 HC Oceláři Třinec 0
3.12.2021 18:30
29. kolo
HC Sparta Praha 4:6 PSG Berani Zlín 0
5.12.2021 15:30
30. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 HC Verva Litvínov 0
5.12.2021 15:30
30. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Dynamo Pardubice 0
5.12.2021 15:00
30. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:3 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
5.12.2021 16:00
30. kolo
Mountfield HK 3:2 (PP) HC Motor České Budějovice 0
5.12.2021 16:00
30. kolo
Rytíři Kladno 0:6 HC Sparta Praha 0
5.12.2021 16:00
30. kolo
BK Mladá Boleslav 0:3 HC Oceláři Třinec 0
5.12.2021 17:00
30. kolo
HC Olomouc 0:2 HC Kometa Brno 0
7.12.2021 18:00
31. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 (SN) HC Škoda Plzeň 0
10.12.2021 17:00
31. kolo
HC Oceláři Třinec 3:0 HC Motor České Budějovice 0
10.12.2021 17:30
31. kolo
PSG Berani Zlín 4:1 HC Verva Litvínov 0
8.12.2021 18:00
31. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 Mountfield HK 0
1.3.2022 18:00
31. kolo
Rytíři Kladno 4:3 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
10.12.2021 18:00
31. kolo
HC Kometa Brno 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
10.12.2021 18:00
31. kolo
HC Olomouc 3:4 BK Mladá Boleslav 0
12.12.2021 15:00
32. kolo
HC Sparta Praha 3:4 (SN) HC Olomouc 0
12.12.2021 15:00
32. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 HC Škoda Plzeň 0
12.12.2021 15:30
32. kolo
HC Verva Litvínov 2:0 Bílí Tygři Liberec 0
12.12.2021 16:00
32. kolo
HC Vítkovice Ridera 6:1 HC Energie Karlovy Vary 0
12.12.2021 16:00
32. kolo
BK Mladá Boleslav 2:4 HC Dynamo Pardubice 0
12.12.2021 17:00
32. kolo
HC Kometa Brno 2:1 (PP) PSG Berani Zlín 0
12.12.2021 17:10
32. kolo
HC Motor České Budějovice 3:2 Rytíři Kladno 0
21.12.2021 17:00
33. kolo
HC Oceláři Třinec 3:1 HC Verva Litvínov 0
21.12.2021 17:30
33. kolo
PSG Berani Zlín 2:5 HC Motor České Budějovice 0
21.12.2021 17:30
33. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 Bílí Tygři Liberec 0
21.12.2021 17:30
33. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Kometa Brno 0
21.12.2021 18:00
33. kolo
HC Olomouc 2:5 HC Škoda Plzeň 0
21.12.2021 18:00
33. kolo
Rytíři Kladno 2:9 Mountfield HK 0
21.12.2021 18:30
33. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 HC Sparta Praha 0
23.12.2021 17:30
34. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:2 (PP) PSG Berani Zlín 0
23.12.2021 17:30
34. kolo
HC Motor České Budějovice 1:3 HC Olomouc 0
23.12.2021 17:30
34. kolo
HC Škoda Plzeň 2:1 (PP) BK Mladá Boleslav 0
23.12.2021 18:00
34. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 Rytíři Kladno 0
19.12.2021 16:00
34. kolo
Mountfield HK 2:4 HC Energie Karlovy Vary 0
22.12.2021 18:00
34. kolo
HC Kometa Brno 4:3 HC Dynamo Pardubice 0
23.12.2021 18:30
34. kolo
HC Sparta Praha 5:8 HC Oceláři Třinec 0

HC Škoda Plzeň -:- HC Sparta Praha 0
26.12.2021 15:30
35. kolo
PSG Berani Zlín 2:5 Mountfield HK 0
26.12.2021 17:20
35. kolo
Rytíři Kladno 3:2 (PP) HC Verva Litvínov 0
26.12.2021 16:00
35. kolo
BK Mladá Boleslav 3:4 Bílí Tygři Liberec 0
26.12.2021 17:00
35. kolo
HC Olomouc 3:2 (SN) HC Energie Karlovy Vary 0
26.12.2021 17:00
35. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
26.12.2021 17:00
35. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 (SN) HC Kometa Brno 0
28.12.2021 17:30
36. kolo
HC Energie Karlovy Vary 6:4 Rytíři Kladno 0
28.12.2021 17:30
36. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 HC Olomouc 0
28.12.2021 17:30
36. kolo
HC Motor České Budějovice 4:2 HC Škoda Plzeň 0
28.12.2021 17:30
36. kolo
HC Verva Litvínov 1:5 HC Dynamo Pardubice 0
28.12.2021 18:00
36. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:1 PSG Berani Zlín 0
28.12.2021 17:20
36. kolo
Mountfield HK 5:1 HC Oceláři Třinec 0
2.1.2022 16:00
36. kolo
HC Sparta Praha 7:0 BK Mladá Boleslav 0
30.12.2021 17:00
37. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 (PP) Rytíři Kladno 0
30.12.2021 17:30
37. kolo
PSG Berani Zlín 2:4 HC Energie Karlovy Vary 0
30.12.2021 17:30
37. kolo
HC Škoda Plzeň 6:3 HC Kometa Brno 0
30.12.2021 17:30
37. kolo
BK Mladá Boleslav 5:2 HC Vítkovice Ridera 0
30.12.2021 18:00
37. kolo
HC Olomouc 0:1 Mountfield HK 0
30.12.2021 18:00
37. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:6 HC Motor České Budějovice 0
25.1.2022 18:30
37. kolo
HC Sparta Praha 3:1 HC Verva Litvínov 0
4.1.2022 17:30
38. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:2 HC Oceláři Třinec 0
4.1.2022 17:30
38. kolo
HC Motor České Budějovice 2:1 BK Mladá Boleslav 0
4.1.2022 17:30
38. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
4.1.2022 18:00
38. kolo
Rytíři Kladno 1:3 PSG Berani Zlín 0
4.1.2022 18:00
38. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:4 (PP) HC Olomouc 0
4.1.2022 17:30
38. kolo
Mountfield HK 1:4 HC Dynamo Pardubice 0
4.1.2022 18:30
38. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (PP) HC Kometa Brno 0
20.2.2022 18:00
39. kolo
HC Oceláři Třinec 2:4 Bílí Tygři Liberec 0
6.1.2022 17:30
39. kolo
HC Škoda Plzeň 2:3 Mountfield HK 0
7.1.2022 17:30
39. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 HC Verva Litvínov 0
7.1.2022 18:00
39. kolo
HC Olomouc 4:0 PSG Berani Zlín 0
7.1.2022 18:00
39. kolo
HC Kometa Brno 4:2 HC Motor České Budějovice 0
7.1.2022 18:00
39. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:2 HC Energie Karlovy Vary 0
7.1.2022 17:30
39. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 HC Sparta Praha 0
8.2.2022 17:30
40. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 (PP) HC Oceláři Třinec 0
9.1.2022 15:30
40. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 (PP) HC Kometa Brno 0
9.1.2022 17:00
40. kolo
Rytíři Kladno 2:0 HC Olomouc 0
9.1.2022 16:00
40. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:4 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
9.1.2022 16:00
40. kolo
Mountfield HK 5:2 BK Mladá Boleslav 0
9.1.2022 16:00
40. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:2 HC Škoda Plzeň 0
9.1.2022 16:00
40. kolo
HC Sparta Praha 1:5 HC Motor České Budějovice 0
14.1.2022 17:00
41. kolo
HC Oceláři Třinec 6:2 PSG Berani Zlín 0
11.2.2022 17:30
41. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 HC Motor České Budějovice 0
14.1.2022 17:30
41. kolo
HC Škoda Plzeň 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
1.3.2022 17:30
41. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
13.1.2022 18:00
41. kolo
HC Kometa Brno 3:6 HC Vítkovice Ridera 0
14.1.2022 18:00
41. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 (PP) Rytíři Kladno 0
14.1.2022 18:30
41. kolo
HC Sparta Praha 4:1 Mountfield HK 0
25.1.2022 17:30
42. kolo
PSG Berani Zlín 2:7 BK Mladá Boleslav 0
16.1.2022 16:40
42. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:6 HC Verva Litvínov 0
16.1.2022 16:00
42. kolo
Mountfield HK 2:3 (SN) HC Kometa Brno 0
16.1.2022 16:00
42. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:3 HC Sparta Praha 0
16.1.2022 16:00
42. kolo
Rytíři Kladno 3:4 (PP) HC Škoda Plzeň 0
16.1.2022 17:00
42. kolo
HC Olomouc 1:3 HC Oceláři Třinec 0
8.2.2022 17:30
43. kolo
BK Mladá Boleslav 0:1 (PP) Rytíři Kladno 0
11.2.2022 17:30
43. kolo
HC Škoda Plzeň 4:0 PSG Berani Zlín 0
1.3.2022 17:30
43. kolo
HC Verva Litvínov 3:2 (SN) Mountfield HK 0
8.2.2022 17:30
43. kolo
HC Motor České Budějovice 3:2 HC Vítkovice Ridera 0
26.1.2022 17:00
43. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:0 HC Olomouc 0
18.1.2022 18:00
43. kolo
HC Kometa Brno 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
17.2.2022 18:30
43. kolo
HC Sparta Praha 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
13.2.2022 18:05
44. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
1.3.2022 17:30
44. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 HC Sparta Praha 0
21.1.2022 18:00
44. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:4 HC Škoda Plzeň 0
8.2.2022 18:00
44. kolo
HC Olomouc 4:1 HC Verva Litvínov 0

Mountfield HK -:- HC Vítkovice Ridera 0
6.2.2022 15:30
45. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
10.2.2022 17:30
45. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
23.1.2022 17:00
45. kolo
HC Sparta Praha 2:3 Rytíři Kladno 0
23.1.2022 15:00
45. kolo
BK Mladá Boleslav 7:3 HC Oceláři Třinec 0
23.1.2022 17:00
45. kolo
HC Motor České Budějovice 3:2 (SN) Mountfield HK 0
2.3.2022 18:00
45. kolo
HC Kometa Brno 2:3 HC Olomouc 0
23.1.2022 17:00
45. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:1 PSG Berani Zlín 0
28.1.2022 17:30
46. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:1 (PP) Rytíři Kladno 0
28.1.2022 17:30
46. kolo
HC Motor České Budějovice 5:4 (PP) HC Oceláři Třinec 0
28.1.2022 17:30
46. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 (PP) PSG Berani Zlín 0
27.1.2022 17:30
46. kolo
HC Škoda Plzeň 3:4 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
28.1.2022 17:30
46. kolo
BK Mladá Boleslav 2:3 HC Olomouc 0
28.1.2022 18:00
46. kolo
Mountfield HK 6:2 Bílí Tygři Liberec 0
28.1.2022 18:00
46. kolo
HC Kometa Brno 1:2 (SN) HC Energie Karlovy Vary 0
30.1.2022 15:00
47. kolo
HC Oceláři Třinec 0:1 HC Škoda Plzeň 0
30.1.2022 15:30
47. kolo
PSG Berani Zlín 5:2 HC Kometa Brno 0
26.1.2022 17:30
47. kolo
HC Vítkovice Ridera 7:6 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
21.1.2022 18:00
47. kolo
Rytíři Kladno 5:3 HC Motor České Budějovice 0
30.12.2021 18:00
47. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 HC Verva Litvínov 0
30.1.2022 17:00
47. kolo
HC Olomouc 1:6 HC Sparta Praha 0
30.1.2022 17:00
47. kolo
HC Dynamo Pardubice 0:4 BK Mladá Boleslav 0
1.2.2022 17:00
48. kolo
HC Škoda Plzeň 2:1 HC Olomouc 0
1.2.2022 17:30
48. kolo
HC Motor České Budějovice 3:2 (SN) PSG Berani Zlín 0
1.2.2022 17:30
48. kolo
HC Verva Litvínov 2:6 HC Oceláři Třinec 0
1.2.2022 18:00
48. kolo
Mountfield HK 3:4 Rytíři Kladno 0
23.2.2022 18:00
48. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:1 HC Energie Karlovy Vary 0
1.2.2022 18:00
48. kolo
HC Kometa Brno 2:1 BK Mladá Boleslav 0
1.2.2022 19:00
48. kolo
HC Sparta Praha 5:4 HC Dynamo Pardubice 0
4.2.2022 17:00
49. kolo
HC Oceláři Třinec 4:1 HC Sparta Praha 0
4.2.2022 17:30
49. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:4 (SN) Mountfield HK 0
4.2.2022 17:30
49. kolo
PSG Berani Zlín 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
4.2.2022 17:30
49. kolo
BK Mladá Boleslav 0:3 HC Škoda Plzeň 0
4.2.2022 18:00
49. kolo
Rytíři Kladno 1:3 Bílí Tygři Liberec 0
4.2.2022 18:00
49. kolo
HC Olomouc 3:4 (PP) HC Motor České Budějovice 0
11.2.2022 18:00
49. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:0 HC Kometa Brno 0
23.1.2022 15:30
50. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 (PP) HC Olomouc 0
30.1.2022 15:30
50. kolo
HC Verva Litvínov 2:5 Rytíři Kladno 0
6.2.2022 18:20
50. kolo
Mountfield HK 4:0 PSG Berani Zlín 0
15.2.2022 18:30
50. kolo
HC Sparta Praha 5:3 HC Škoda Plzeň 0
6.2.2022 16:00
50. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:3 (PP) BK Mladá Boleslav 0
6.2.2022 16:00
50. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
16.2.2022 18:00
50. kolo
HC Kometa Brno 3:2 (PP) HC Oceláři Třinec 0
11.2.2022 17:00
51. kolo
HC Oceláři Třinec 0:2 Mountfield HK 0
9.2.2022 17:30
51. kolo
PSG Berani Zlín 5:3 Bílí Tygři Liberec 0
25.1.2022 17:30
51. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 HC Motor České Budějovice 0
11.2.2022 17:30
51. kolo
BK Mladá Boleslav 1:4 HC Sparta Praha 0
11.2.2022 18:00
51. kolo
Rytíři Kladno 5:0 HC Energie Karlovy Vary 0
11.2.2022 18:00
51. kolo
HC Olomouc 1:4 HC Vítkovice Ridera 0
3.2.2022 18:00
51. kolo
HC Dynamo Pardubice 6:5 (PP) HC Verva Litvínov 0
13.2.2022 15:30
52. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:1 PSG Berani Zlín 0
13.2.2022 15:30
52. kolo
HC Verva Litvínov 0:5 HC Sparta Praha 0
13.2.2022 16:00
52. kolo
Mountfield HK 4:1 HC Olomouc 0
13.2.2022 16:00
52. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:0 BK Mladá Boleslav 0
26.1.2022 18:00
52. kolo
Rytíři Kladno 1:2 HC Oceláři Třinec 0
1.3.2022 18:00
52. kolo
HC Kometa Brno 4:3 (SN) HC Škoda Plzeň 0
1.3.2022 17:30
52. kolo
HC Motor České Budějovice 7:1 HC Dynamo Pardubice 0
8.12.2021 17:00
53. kolo
HC Oceláři Třinec 1:3 HC Vítkovice Ridera 0
17.2.2022 17:30
53. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 Rytíři Kladno 0
18.2.2022 17:30
53. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 HC Motor České Budějovice 0
18.2.2022 17:30
53. kolo
HC Škoda Plzeň 4:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
18.2.2022 18:00
53. kolo
HC Olomouc 3:2 (PP) Bílí Tygři Liberec 0
18.2.2022 18:00
53. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:4 Mountfield HK 0
18.2.2022 18:00
53. kolo
HC Kometa Brno 2:1 HC Sparta Praha 0
20.2.2022 15:30
54. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 (SN) HC Olomouc 0
20.2.2022 15:30
54. kolo
HC Verva Litvínov 3:1 BK Mladá Boleslav 0
20.2.2022 15:00
54. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:4 HC Dynamo Pardubice 0
20.2.2022 16:00
54. kolo
HC Sparta Praha 2:3 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
20.2.2022 17:20
54. kolo
Mountfield HK 6:1 HC Škoda Plzeň 0
2.3.2022 18:00
54. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:0 HC Oceláři Třinec 0
20.2.2022 17:00
54. kolo
HC Motor České Budějovice 3:1 HC Kometa Brno 0
21.2.2022 17:00
55. kolo
HC Oceláři Třinec 7:0 HC Energie Karlovy Vary 0
22.2.2022 17:30
55. kolo
BK Mladá Boleslav 2:3 (SN) Mountfield HK 0
22.2.2022 17:30
55. kolo
HC Škoda Plzeň 3:1 HC Vítkovice Ridera 0
22.2.2022 18:00
55. kolo
HC Olomouc 4:1 Rytíři Kladno 0
22.2.2022 18:00
55. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 Bílí Tygři Liberec 0
22.2.2022 17:20
55. kolo
HC Kometa Brno 1:5 HC Verva Litvínov 0
23.2.2022 18:30
55. kolo
HC Sparta Praha 2:0 HC Motor České Budějovice 0
25.2.2022 17:30
HC Motor České Budějovice 1:6 HC Verva Litvínov 0
25.2.2022 17:30
56. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:2 HC Kometa Brno 0
25.2.2022 17:30
56. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:3 BK Mladá Boleslav 0
25.2.2022 17:30
56. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Oceláři Třinec 0
10.12.2021 18:00
56. kolo
Mountfield HK 3:4 (PP) HC Sparta Praha 0
25.2.2022 18:00
56. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:0 HC Škoda Plzeň 0
25.2.2022 18:00
56. kolo
Rytíři Kladno 3:1 HC Dynamo Pardubice 0
21.1.2022 17:00
57. kolo
HC Oceláři Třinec 3:1 HC Olomouc 0
27.2.2022 15:30
57. kolo
HC Verva Litvínov 4:2 HC Vítkovice Ridera 0
27.2.2022 15:00
57. kolo
HC Sparta Praha 5:2 Bílí Tygři Liberec 0
27.2.2022 16:00
57. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 PSG Berani Zlín 0
27.2.2022 16:30
57. kolo
HC Škoda Plzeň 4:3 Rytíři Kladno 0
27.2.2022 17:00
57. kolo
HC Motor České Budějovice 3:1 HC Energie Karlovy Vary 0
27.2.2022 17:00
57. kolo
HC Kometa Brno 2:4 Mountfield HK 0
4.3.2022 17:30
58. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 (SN) HC Škoda Plzeň 0
4.3.2022 17:30
58. kolo
HC Energie Karlovy Vary 1:4 HC Sparta Praha 0
4.3.2022 17:30
58. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 (PP) HC Motor České Budějovice 0
4.3.2022 18:00
58. kolo
HC Olomouc 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
4.3.2022 18:00
58. kolo
Rytíři Kladno 2:0 BK Mladá Boleslav 0
4.3.2022 18:00
58. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 HC Kometa Brno 0
4.3.2022 18:00
58. kolo
Mountfield HK 3:0 HC Verva Litvínov 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 HC Olomouc 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Sparta Praha 4:1 PSG Berani Zlín 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:1 Mountfield HK 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Škoda Plzeň 1:3 HC Energie Karlovy Vary 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:2 (SN) HC Oceláři Třinec 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
BK Mladá Boleslav 2:3 (SN) HC Oceláři Třinec 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
PSG Berani Zlín 0:3 HC Dynamo Pardubice 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:1 HC Verva Litvínov 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
Bílí Tygři Liberec 6:1 HC Vítkovice Ridera 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
Mountfield HK 2:1 (PP) HC Motor České Budějovice 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
HC Olomouc 2:0 HC Kometa Brno 0
16.9.2021 18:00
4. kolo
HC Kometa Brno 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
19.9.2021 17:00
5. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 (PP) HC Kometa Brno 0
24.9.2021 17:30
7. kolo
HC Škoda Plzeň 5:6 (SN) HC Kometa Brno 0
26.9.2021 16:00
8. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (PP) HC Kometa Brno 0
28.9.2021 17:00
9. kolo
HC Kometa Brno 1:4 HC Motor České Budějovice 0
3.10.2021 17:00
11. kolo
HC Motor České Budějovice 0:3 HC Verva Litvínov 0
3.10.2021 17:20
11. kolo
HC Kometa Brno 1:2 HC Vítkovice Ridera 0
17.10.2021 17:00
15. kolo
HC Oceláři Třinec 5:0 BK Mladá Boleslav 0
21.10.2021 17:30
16. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:3 HC Kometa Brno 0
24.10.2021 13:00
17. kolo
HC Škoda Plzeň 1:2 HC Oceláři Třinec 0
5.12.2021 15:30
30. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 HC Verva Litvínov 0
5.12.2021 16:00
30. kolo
BK Mladá Boleslav 0:3 HC Oceláři Třinec 0
11.1.2022 17:10
29. kolo
HC Motor České Budějovice 5:4 Bílí Tygři Liberec 0
15.2.2022 17:30
42. kolo
HC Energie Karlovy Vary 0:4 HC Motor České Budějovice 0
27.2.2022 15:15
42. kolo
HC Olomouc 3:0 HC Oceláři Třinec 0
20.2.2022 15:00
39. kolo
HC Oceláři Třinec 2:4 Bílí Tygři Liberec 0
13.2.2022 16:00
Rytíři Kladno 6:4 HC Kometa Brno 0
6.3.2022 17:00
59. kolo
HC Kometa Brno 3:0 Rytíři Kladno 0

HC Motor České Budějovice -:- Bílí Tygři Liberec 0
8.3.2022 17:20
60. kolo
Rytíři Kladno 1:4 HC Sparta Praha 0

Absence

Hráč Návrat Důvod absence

Přestupy

Hráč Typ přestupu Odkud / Kam
Otakar Šik (Ú) Odchod HC Dukla Jihlava (ČR)
Tomáš Šoustal (Ú) Odchod Neznámo
Lukáš Klimeš (B) Odchod HC Vítkovice Ridera (ČR)
Petr Kratochvíl (Ú) Příchod Draci PARS Šumperk (ČR) - návrat z hostování
Jan Süss (Ú) Příchod HC Zubr Přerov (ČR) - návrat z hostování
Jan Dufek (Ú) Příchod HC Škoda Plzeň (ČR)
Vojtěch Střondala (Ú) Hostování HC RT TORAX Poruba (ČR)
Tomáš Kundrátek (O) Příchod HC Oceláři Třinec (ČR)
Radek Koblížek (Ú) Příchod KooKoo Kouvola (Finsko)
Pavel Jenyš (Ú) Odchod VHK Vsetín (ČR)
Jakub Sedláček (B) Odchod Neznámo
Vladimír Roth (O) Odchod Neznámo
Kevin Tansey (O) Odchod Neznámo
Tomáš Bartejs (O) Odchod HC Energie Karlovy Vary (ČR)
Martin Dočekal (Ú) Hostování SK HS Třebíč (ČR)

Minulé utkání

Generali play-off - 2021/2022
Bílí Tygři Liberec 6:1
0
HC Kometa Brno
17.3.2022 19:00 Předkolo 5. kolo

Nadcházející utkání

Nedostatečná data

Tabulky

Tipsport Extraliga - zákl. část 2021/2022
# Tým Záp. Body
1. Mountfield HK 56 116
2. HC Oceláři Třinec 56 112
3. HC Sparta Praha 56 99
4. HC Motor České Budějovice 56 93
5. HC Dynamo Pardubice 56 93
6. HC Škoda Plzeň 56 91
7. Bílí Tygři Liberec 56 89
8. HC Vítkovice Ridera 56 87
9. HC Olomouc 56 80
10. HC Kometa Brno 56 76
11. BK Mladá Boleslav 56 76
12. HC Energie Karlovy Vary 56 72
13. HC Verva Litvínov 56 70
14. Rytíři Kladno 56 62
15. PSG Berani Zlín 56 44

Statistické okénko

Komentářů celkem: 201138x
Registrovaných uživatelů celkem: 1268x

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace