Úvod / Ondrah98 s nesestupováním souhlasí: Podle mě to Zábranský popsal velmi dobře, myslí si

Ondrah98 s nesestupováním souhlasí: Podle mě to Zábranský popsal velmi dobře, myslí si

Bývalý útočník Komety Tomáš Divíšek - jeden z oblíbenců diskutéra Ondryh98. V Play Off sezóny 2011/12 svými přihrávkami vynikal v kanadském bodování

B r n o  -  Jeden z fanoušků modrobílé Komety pod nickem moravak našim čtenářům v minulém vydání poskytnul fajn rozhovor a my se následně v tomto článku můžeme těšit na další pokračování tohoto seriálu, kdy s pozvánkou oslovení fanoušci ze zdejšího diskuzního fóra s jejich příjetím otevřeně mluví o Kometě, o hráčích v ní, o aktuální situaci, novinkách české nejvyšší soutěže Tipsport Extraligy a pochopitelně hlavně o brněnské Kometě. Již dávno není žádné tajemství, že minimálně letos nesestoupí žádný tým do 1. Chance ligy, s čímž většina lidí otevřeně na diskuzích po různých a nám všem známých hokejových zpravodajských webech výhradně nesouhlasí.

Nicméně mezi ty, kteří naopak její uzavření kvitují, je náš host Ondrah98 , který patří mezi nedávno nové aktivní diskutéry a na základě jeho velmi dobrých příspěvků a postřehů na fóru mu byla nabídnuta realizace rozhovoru s ním, který přijal a tak nic nebránilo tomu se pustit do díla a opět poskytnout naší Modrobílé veřejnosti zajímavé počtení. Hlavním předmětem diskuze se stala právě ta myšlenka dozvědět se o postoji k uzavření následujícího nového ročníku, který začínají někteří fanoušci už pomalu vyhlížet.

Ale nejen na toto téma se pochopitelně budeme v našem čtení věnovat s tímto fanouškovským kolegou bavit. Názory se o uzavření tuzemské nejvyšší soutěže napříč celou Českou republikou v důsledku koronavirové pandemie různí. Argumentuje se, proč je dobré Extraligu na minimálně jednu sezónu zavřít a naopak proč je to nesmysl. K tomu má prostor si říct své i Ondrah, který v uzavření nevidí problém.

,,S tímto krokem osobně vzhledem k okolnostem souhlasím,'' má jasno Ondrah ,,Libor Zábranský to podle mě popsal velmi dobře, takže to nebudu detailně opakovat, snad jen stručně: V této nejistotě, která panuje ohledně odehrání/dohrání soutěže, ohledně regulérnosti, ohledně možného odkládání zápasů, (ne)možnosti mít na stadiónu diváky, se zkrátka nabízí vyzkoušet nesestupový model, o kterém se už nějakou dobu diskutuje. Prohlášením hlavně ze strany hráčů, že nebudou mít o co hrát vůbec nerozumím. Oni nechtějí vyhrávat, být lepší a postupovat v kariéře? Největší hvězdy (například Milan Gulaš) proti tomu brojí a obhajují přímý sestup/postup, ale já se ptám: Zůstal by Milan Gulaš v Plzni (nebo kdokoliv jiný kdekoliv jinde), pokud by sestoupila do první ligy? Vsadím se, že nikoliv... Když něco prosazuji, tak musím nést i následky tohoto rozhodnutí. Jistě, hráč samozřejmě může kluby měnit, ale v tomto případě by to bylo pokrytecké. Jediné, co se mi nelíbí, je změna přímého postupu do Play off (první 4) a předkola (5-12). K tomu nevidím žádný důvod.''

A zatímco Extraliga bude uzavřená a nikdo z ní nespadne, naopak 1. Chance liga zůstane i nadále postupová. Vítěz postoupí mezi českou hokejovou smetánku a zařadí se jako patnáctý tým do tabulky. A to ještě někteří fanoušci napříč republikou spíše hlásí po tom, aby se v rámci zkvalitnění ligy a zvýšení tak konkurence v týmech, počet extraligových týmů snížil.

Téma nesestupového extraligového ročníku 2020/2021 je momentálně dosti aktuální, probíraná a je kolem toho hodně debat a z celkového pohledu převládají nesouhlasy s uzavřením. Ale jak to všechno bude dál, když prvoligový tým postoupí a přibyde tak tým do tabulky? Kolik se tak za přespříští sezónu v základní části bude odehrávat zápasů při lichém počtu účastníků? ,,Postoupí, pokud splní podmínky. A kolik týmů splňuje průnik v ambicích na postup a kvalitu stadiónu, či finance? Pokud by přesto někdo postoupil, tak se bude zkrátka hrát víc kol. Samozřejmě, pak nastává problém s lichým týmem, volná kola a hlavně závěr sezóny, kdy půjde o hodně (jeden přímý sestup a jedna baráž) nepůjde hrát regulérně, jako doposud ve stejné časy, protože jeden tým zbyde... A navíc se vrátí původní klíč postupu do Play off, tak proč se v té uzavřené mění? Tahle sezóna si zaslouží víc kritiky, než ta jedna uzavřená, ale svým způsobem je to její důsledek. Zkrátka, v termínech problém nebude, ale bude to zmatek,'' je si jistý na závěr předmluvy před hlavní částí rozhovoru.

 

Ahoj, Ondro! Vítej u KometaFans rozhovoru. Díky za jeho přijetí. Je léto, venku je hezky, příjemně... jak si toto období užíváš?

Ahoj, díky za pozvání. Pořád si nemyslím, že jsem pro rozhovor nějak zajímavý, ale tak snad to čtenáře bude aspoň trochu bavit. Ale pojd'me na otázky. Léto si v podstatě neužívám nijak jinak, než zbytek roku. Zatím to naštěstí jde, ale kdyby měly být vedra, tak je to pro mě nejhorší roční období. Radši zimu. :-)

Dáváš si od hokeje úplný oraz nebo stále sleduješ, co se děje nového v Kometě, všeobecně v hokeji nebo i jiných sportovních odvětvích?

Vypnout od toho úplně nejde, takže si něco o hokeji přečtu, ale samozřejmě přiměřeně okurkové sezóně... Jiné sporty v podstatě aktivně nesleduji.

Chodíš sem na fórum často? Jak se ti tu líbí?

Co je to často? Ale asi jo - klidně párkrát za den se mrknu, co se řeší. Fórum vypadá skvěle, žádné zbytečnosti, krásně svižné a funkční. I většina diskutérů je v pohodě a dokáže psát přínosné příspěvky, kde se člověk něco dozví nebo zjistí jiný pohled na věc, než je ten jeho. Je tu i určitá menšina zaslepených diskutérů, jejichž příspěvky moc hodnotné nejsou, ale to je všude. Důležitý je ten společný zájem o Kometu.

Co jsem zpozoroval, tak jsi tu nový diskutér. Takže se nemůžu vyhnout té otázce, co tě motivovalo k tomu se zaregistrovat a aktivně přispívat ke chodu tohoto skvělého fóra?

Tak chtěl jsem se z pasivního čtenáře přesunout do role diskutujícího. Všeobecně rád nad různými tématy uvažuju. Myslím, že se na ně dokážu dívat z obou stran bez zaslepenosti. Takže jednak jsem to považoval za dobrou zábavu a jednak jsem si říkal, že by to mohlo být i trochu přínosné.

Možná nyní ted' bude otázka trošku narychlo, nicméně stihl jsi ze zdejších ,,diskutérských vod'' někoho již poznat osobně? Pokud ne, přemýšlel jsi, že by ses zúčastnil vyhlášeného Spoluškopku?

Nestihl a neuvažoval.

Pročítáš si i jiná extraligová diskuzní fóra nebo i z jiných nižších českých lig nebo jsi zaměřen pouze na toto naše?

Maximálně když se u nás objeví nějaká zpráva o tom, že například v Hradci řeší něco, co mi přijde zajímavé, tak se tam podívám. Ale jinak ne.

Jak se ti líbí vzhled a struktura diskuzního fóra, funkce soukromé zprávy a dalších pár, řekněme jakoby benefitů, které tu registrovaný uživatel, ale i částečně i pouhý čtenář bez registrace může využít?

Když se občas mrknu na nějaké to jiné fórum, tak to naše na mě působí nejprofesionálnějším dojmem. Myslím, že už i to láká k tomu, aby to člověk začal sledovat. Zkrátka - uživatelsky přívětivé a to i na mobilu, takže v tomhle si opravdu není na co stěžovat. Tvůrcům rozhodně palec nahoru.

Diskuzní fórum pro fanoušky je určitě fajn věc. Defakto všichni z nás si neumí představit, že by tak obrovská základna fanoušků, jako je ta Komet'ácká, fungovala bez možnosti mezi sebou takto rychle a efektivně diskutovat. At' už se jedná o novinky k hokeji, ke Kometě hlavně a také položit dotaz a ostatní rádi poradí a odpoví. Jak se na tyhle věci díváš ty?

Tak myslím, že v dnešní době není rychlá komunikace problém. Výhodu fóra například oproti různým Facebookovým skupinám vidím v tom, že jsou tu přeci jen rozumnější názory a informace více od zdroje.

Máš kolem sebe fanoušky, známé nebo kamarády, kterým bys toto diskuzní fórum doporučil? A o to nejen k četbě, ale i aktivnímu se zapojení, aby se zase víc rozšířila naše fanouškovská obec?

Kdo chce, tak fórum určitě už používá. Občas i nějakou zajímavou informaci rozšířím mezi lidi, kteří fórum nečtou, protože třeba fandí jinému klubu. Samozřejmě info vždycky předávám stylem ,,Na fóru psali, že...'' :D Takže si myslím, že fórum má velkej dosah.

Ted' pojd'me už pomalu přímo ke Kometě samotné. Kdy jsi se o ní poprvé dozvěděl a začal ses o ni zajímat a následně aktivně na ni i chodit?

Spousta otázek v jedné, tak pojd'me postupně: Kdy přesně jsme se o Kometě dozvěděl, to přesně opravdu nevím, ale bylo to někdy v dobách pokusů o postup do Extraligy, to snad ani nešlo přehlížet. Nicméně nijak aktivně jsem to nesledoval.

Aktivně jsem začal Kometu sledovat od sezóny, kdy postoupila do Extraligy - nezačal jsem ji sledovat kvůli Extralize, ale zkrátka to tak vyšlo, že jsem se v té době začal i více zajímat o hokej celkově. S mým chozením na Kometu je to třeba trošku korigovat, já se v Rondu objevuju spíš sporadicky párkrát za sezónu.

Nějak nemám rád davy a o ty není v Rondu nouze, takže já si paradoxně zápas víc užiju v klidu u televize nebo jiného přenosu. Možná je to trochu zvláštní a nevím, jestli to zde najde pochopení, ale je to tak. Tak proč to nesdělit. Jinak poprvé jsem byl v Rondu myslím ve druhé extraligové sezóně na zápase s Plzní. Po první třetině Kometa 3:0 vedla (první gól padl v čase 2:22 přesně, nevím, proč si to pamatuju :D) a nakonec Kometa 4:5 prohrála...

Zajde i tvoje rodina nebo příbuzní s tebou do Ronda?

Když už zajdu, tak určitě s někým.

Byli nějací hráči, kterých sis at' už hned nebo po čase všimnul? At' už třeba tím, že přečnívali svou výškou, tudíž byli nepřehlédnutelní nebo hráči, kteří viditelně mají hokejové přednosti a přehlídnout se nedají?

No, že bych objevil něco, co nikdo nevidí, tak zas takový skaut nejsem. Myslím, že kvalit jednotlivých hráčů si všímá každý divák zhruba stejně. Kvalita hvězd, které v Kometě hrají nebo hrály, se přehlédnout nedá, stejně tak se nedalo přehlédnout, že to některým ''posilám'' příliš nejde. Ale jak říkám - nic, co by byl nějakej objev století... Ale když jsi zmínil tu výšku, tak obranná dvojice Valach - Valábik se opravdu přehlédnout nedala.

Vyjmenuješ prosím našim čtenářům, jací jsou tví oblíbení hráči, čím podle tebe herně disponují? Ze současné soupisky a klidně i z těch starších, například z období, kdy tu hráli Radim Bičánek, Radek Dlouhý a podobně...

Podobně, jako v předchozí odpovědi, zmiňovat třeba aktuální první formaci (střelu Petera Muellera, kličky Petra Holíka, ...) nebo další podobné hvězdy je asi zbytečné. Takové hráče musí mít v oblibě každý fanoušek Komety. Zmiňovat jména jako Malec, Kováčik nebo Čermák za jejich oddanost Kometě je asi taky zbytečné.

Z těch starších hráčů to byli Divíšek, Hubáček nebo Hovi. Ne, že bych u nich něco konkrétně obdivoval, ale působili na mě zkrátka dobrým dojmem. Jinak teoreticky by mým oblíbeným hráčem byl někdo, kdo se z juniorky Komety postupně prosadí do Áčka a stane se oporou týmu. Byt' Kometa mladým šanci dává, tak mi nějak chybí jejich další postup (když pominu supertalenty jako Nečas a Svozil, kteří mířili/míří do NHL), že by se postupně vypracovali do klíčové role a byli z nich nadstandardní extraligoví hráči. To podle mě umí v jiných klubech lépe.

Zrovna jsem zmínil pro příklad Radima Bičánka. Když hrál v Kometě, ze začátku se mu nedařilo, až to publikum nevydrželo a skandovalo se ,,Bičánek ven!'' On se naštval a najednou z něj byl jiný hráč. Myslíš si, že musí být hráč hodně odolný, aby ho tohle pokřikování spíš vyburcovalo k lepším a stabilním výkonům, než když ho to srazí psychicky ještě více dolů?

Na tohle musí mít člověk určitě psychickou odolnost. Někoho by to určitě srazilo, někoho to posílí. Jako každý nějak jinak fyzicky vypadá, tak je každý jiný i po psychické stránce, která je často nejdůležitější.

Jestli se nepletu, tak Kometa zatím jako jediná, když se dostala ještě ke všemu vůbec poprvé do Play off, tak dokráčela až do finále. Zatím se tohle žádnému jinému týmu dodnes nepovedlo. Co říkáš na tenhle počin?

Dovolím si tě trochu opravit - Vsetín hned ve své první extraligové sezóně vyhrál titul, ale jak to tam bylo všichni víme. Co říkám na tehdejší jízdu Komety? Zbytečná otázka - na to nejde říct nic jiného než, že mám perfektní vzpomínky... Co jiného se na tohle dá odpovědět?

Reakce: Díky za to upozornění a opravení. Ač jsem Vsetínu ty tituly přál a držel palce a to hlavně proti Spartě, aby titul nezískal tým z hlavního města, tak tohle je jedna z mála věcí, které jsem nevěděl, nezjistil jsem si to nebo mi to uniklo.

 

Dá se spíš říct, že hlad po tom se dostat co nejdál byl od fanoušků obrovský, tudíž Kometa z předkola až do finále dokráčela proti Pardubicím?

Tenkrát to byla neuvěřitelná hokejová mánie. Řekl bych, že možná větší, než při prvním titulu, ale samozřejmě se ten zdravý hlad mohl proměnit v nepříjemný tlak, ale to se naštěstí nestalo a bylo z toho finále.

Pardubice byly prostě lepší a zaslouženě titul vyhrály, i když co já si tak pamatuju, jak jsme měli pár zraněných hráčů a díry se musely zaplňovat. Škoda, že to tenkrát nevyšlo až k titulu, že?

Kdybysme tenkrát dokázali ve 4. zápase série doma v Rondu ještě asi 5 minut udržet vedení, tak bysme v sérii vedli už 3:1 a věřím, že to už bysme si nenechali uniknout. No, dopadlo to jinak a i tak to bylo perfektní a značně nadplán. A možná, kdyby se tenkrát vyhrálo, tak by nepřišly nedávné (možná i současné) úspěšné roky, takže to vlastně dopadlo dobře. Jinak těch zranění bylo myslím víc než pár, ta sestava byla řádně látaná...

Kdyby se tenkrát došlo až k tomu titulu, byl by to unikát v souvislosti s tím, že se začínalo už v předkole Play off, že?

To nepochybně, Z předkola se myslím nikdo kromě Komety nedostal do finále. Ale to se možná letos změní, když do předkola půjdou týmy na 5. - 12. místě. Ta šance na to je větší.

I přes stříbrnou medaili, když Pardubice v Rondu slavily titul, ze z Éčka začalo ozývat ,,Pro nás jste mistři!!!'' A to mělo hodnotu zlata. Možná ještě většího významu, než když si Pardubice pak potěžkaly pohár. :-) Co říkáš na tohle gesto našich fanoušků tím pokřikem?

Perfektní gesto, které myslím dost vystihuje to, co se tenkrát dělo a jaká byla všude v Brně nálada... A snad ještě lepší gesto bylo po vyhraném 4. finále s Libercem, kdy se při předávání stříbra ozývalo Libe - Libe - Liberec jako uznání soupeři. Z toho je vidět, že naprostá většina fanoušků je normální a ti, co pověst kazí nějakou pyrotechnikou a podobnými excesy jsou skutečně pouze jedinci.

O pár let později to už ale přišlo. Nejdřív první titul a rok poté druhý. Jaký je to pocit, když se všude v Brně (a nejen v něm) slaví, auta troubí, fanoušci jsou št'astní a tu slávu lidé, co se o hokej vůbec nezajímají, nemůžou přehlédnout?

Pocity samozřejmě perfektní. Z mýho pohledu to trošku kazili ti lidé, kteří nedokáží vyjmenovat ani 3 hráče Komety a najednou byli největší Komet'áci... Ale tak netřeba si tím kazit náladu, jenom to ukazuje, jaký fenomén Kometa je a snad i nadále bude.

Potom na Zelném trhu se ještě slavilo znova na pódiu s hráči. Bylo hezké si udělat fajn den, když vyšlo počasí a zase potkávat modrobílé davy fanoušků v dresech a šálách v ulicích, jak mají na Zelňák namířeno?

Tak já ty davy moc nemusím, že.. Ale nějaké ukončení ročníku patří ke každé sezóně a pokud je co oslavovat, tak o to líp. Myslím, že se z toho stala neodmyslitelná součást titulových sezón.

Jaký je vlastně tvůj největší hokejový rival?

Ševci - Berani... No prostě Zlín, takže letos za stavu 0:7 škoda mluvit.

Sleduješ i zahraniční ligy? NHL, KHL, DEL a podobně?

Tak jednou/dvakrát do roka se podívám na nějaký zápas NHL, pokud se hraje v přijatelný čas, ale jinak mě zahraniční ligy neberou.

Který z trenérů se ti v Kometě kdy nejvíc líbil a který v tobě sympatie nezanechal?

Asi je to spojené s tou první eufórií, kterou Kometa způsobila, takže Zdeněk Venera. Možná to není úplně objektivní hodnocení, ale emoce to přebíjí. Naopak se mi nelíbil Alois Hadamczik. Ten člověk mi prostě není sympatický. Příliš sympatií od publika si letos nezískal ani Petr Fiala, ale ten mi nějak nevadil.

Jaký máš rád typ hráčů? Technické (jako byl Vojtěch Němec nebo Leoš Čermák), ''hračičky'' - Honza Hruška, důrazné hráče - Michal Gulaši nebo rychlíci - Luboš Horký a podobně?

Já si myslím, že se to všechno musí správně vyvážit a musí být v týmu každý typ. Koukat jen na nekonečné kličkování, které skončí neúspěšně až za brankou soupeře nebo na 50 tvrdých střel za zápas, kdy na branku letí jedna, to není úplně správná podívaná. Ale jinak nějaká chytrá přihrávka nebo povedená klička, to je pěkný pohled.

Když se hráči poprvé sejdou na ledě a vyjde o tom článek, těšíš se, že bude součástí článku i video, aby ses podíval, jak si borci užívají poprvé ledu od suché přípravy?

Ani ne. V podstatě - co se tam člověk dozví? Že vyjeli na led a musí si zase trošku zvyknout, že někteří mají nové brusle a musí je trochu rozšlápnout? To nejsou nějaké převratné informace, bez kterých bych nemohl žít.

Potěší tě, když by hráč Komety vyhrál kanadské bodování soutěže, ale i tabulku střelců, aby to zahřálo u srdce ho vidět na prvním místě, nebo si na tom moc nezakládáš? ... nebo spíše vůbec?

Ale tak nebudu lhát. Dívalo by se na to pěkně, ale hokej je kolektivní sport, takže jiné statistiky jsou určitě důležitější. Ale někdo z naší první formace by to dokázat mohl, ne? ;-)

Už se v Brně párkrát hrálo i Euro Hockey Tour. Navštívil jsi zápasy české reprezentace, popřípadě i neutrální zápasy, jako třeba severské derby Finsko - Švédsko?

Nenavštívil.

Kometa od doby, co je v Extralize, tak se v ní začali objevovat reprezentanti. Jako třeba Martin Zat'ovič, Ondřej Němec... Značí to o tom, že pan Libor Zábranský Kometu vybudoval a buduje stále skvěle, je tu výborné zázemí, velmi dobrou reklamu městu a klubu dělají i hlavně fanoušci a tudíž je pro hráče lákadlem v Brně přijmout angažmá?

Hráči takových kvalit nepůjdou jen tak někam, ale určitě mají své požadavky, které jim mohou splnit jen zavedené a dobře fungující kluby. Upřímně si přiznejme, že v tom všem pravděpodobně hrají velkou roli peníze a když k tomu přihodíte velké ambice klubu a profesionalitu zázemí, tak kdo z hráčů by takové angažmá nechtěl.

Nepřeceňoval bych vliv fanoušků na rozhodnutí hráčů. Může to být jedno z kritérií, ale pokud by klub nefungoval nebo nemohl nabídnout odpovídající finanční odměny, tak jen kvůli fanouškům žádný hráč nepřijde. Ovšem samozřejmě je to vše takový kruh a pokud vše funguje, tak sem hráč půjde určitě raději. Libor Zábranský odvedl neuvěřitelnou práci. Za to, že Kometu pozvedl z ničeho až na vrchol mu nemůže nikdo nic vyčítat.

Rondo prošlo před několika lety generální rekonstrukcí a stejně v podstatě zůstalo stejné. Jen je všechno nové a stále přibývají věci, které interiér vylepšují. Jak se ti v Rondu líbí?

Nemám srovnání s jinými halami, ale určitě vypadá zevnitř lépe jak z venku. Z venku teda nic moc, ale vevnitř to působí celkem k světu. Je určitě dobře, že se do Ronda investuje, i když jsou plány na novou halu. Sice těžko říct, kdy se jí dočkáme, ale mohl by to být třeba pro město důvod zastavit zbytné opravy a vylepšení, což se očividně neděje a je to dobře.

Co říkáš na ještě nedávno zavedenou novinku v podobě ,,Trenérské výzvy'' ?

Určitě to pomáhá při sporných brankových situacích, takže jedině plus pro objektivitu. Rozhodčí opravdu nemůže vidět vše zcela přesně ve zlomku vteřiny, tak proč jej neupozornit, že něco mohlo být jinak. Předejde to spoustě zbytečných sporů. Nevidím negativa...

Když od hokeje odbočíme, co rád děláš ve volném čase?

Tak kromě sledování hokeje se rád podívám na nějaký film nebo seriál, poslechnu si hudbu, takže nic speciálního. Jinak se taky snažím zajímat všeobecně o Brno, historii, co se v Brně děje a tak...

Hraješ nějaké počítačové hry nebo na PlayStationu?

Na tohle jsem v předchozí otázce úplně zapomněl. Na odreagování si občas na PC určitě něco zahraju. Nejčastěji nějaký GTÁčko na virtuální vyblbnutí nebo Euro Truck Simulator 2, ten je naopak dost klidný...

Jaké je tvoje alko a nealko oblíbené pití?

Nealko džus nebo voda a alko v podstatě nepiju.

Jezdíš rád na výlety vlakem nebo autem? A která místa nejraději navštěvuješ?

Určitě autem. Přemýšlím, kdy jsem naposledy byl ve vlaku... Už ta cesta je pro mě vlastně součást výletu. Mám radši přírodní památky, než nějaké hrady a zámky a vůbec nejradši hory. U nás se mi asi nejvíl líbí v Jeseníkách.

Jsou v Brně místa, která jsou podle tebe hodně zajímavá, třeba z hlediska historie?

Jak jsem už psal o pár otázek výše, o Brno se snažím zajímat, takže je toho celá řada. Vlastně úplně cokoliv. Za vším je nějaký příběh a často jsou nejzajímavější ta místa, která na první pohled nevypadají. Klidně nějaká opuštěná fabrika, (nebo třeba stadión za Lužánkama :D) nebo obyčejný sídliště, i za tím se dá najít spousta zajímavostí. Stačí si všímat a hledat informace.

Chodíš i na soutěžní ohňostroje Ignis Brunensis na brněnskou přehradu?

Šílená davová akce, takže se bez toho obejdu. Byt' rozumím tomu, proč to tolik lidí přitahuje. Už to k Brnu nějak patří.

Jezdíš na akce s přáteli? Na fest'áky a podobně? Na co nejraději vzpomínáš rád a chtěl bys to znova prožít?

Tak z hokejových zážitků je asi jasné, co by chtěl každý fanoušek Komety zažít... Ale jinak nejlepší zážitky mám asi z období střední školy, tam se těch různých akcí s přáteli událo asi nejvíc.

Máš rád zimní sporty? A jaké roční období se ti nejvíc líbí?

V televizi nebo jako sportovec? Každopádně ani jedno mě nějak extrémně nepřitahuje, ale nic proti tomu určitě nemám. Jinak zima je podle mě vůbec nejlepší období - sníh, takový to pošmourno, brzo tma, většina lidí to nesnáší, ale mně se to líbí.

Poslední otázka: Stala se ti na hokeji nějaká veselá historka, které se smáli nejen lidé kolem tebe, ale i ty sám? Máš nějakou sebemenší, o kterou by ses mohl veřejně podělit našim čtenářům?

Ne, že bych nechtěl čtenáře pobavit, ale opravdu mě nic nenapadá.

 

Ondro, díky moc za přijetí rozhovoru. Myslím si, že nakonec není potřeba pozvánky litovat, protože ten přínos se otevřít veřejnosti se povedl a z Tvých odpovědí je to určitě znát. Takže ještě jednou díky a at' se ti po osobní stránce daří, jsi spokojený a Kometa ti dělá samé radosti a hraje v Tvých očích ten nejlepší hokej, jaký si představuješ! Měj se hezky a fandi!

 

Host: Ondrah98

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]
moravak moravak +2 / 0 27.06.20 16:20 [85185]

Každý nový rozhovor má v sobě, něco neoposlouchaného a dobře to působí na čtenáře, tak jako tento. Ale i ty příspěvky, které nejsou hodnotné, také patří do fora, neboť každý nemá informace přímo ze zdroje. Rozhovor se mi moc líbil.*96*

Komentář byl upraven (1x), naposledy 27.06.20 16:21
„Modrobílá šlechta.“
IP: 178.255.168.--

Děkuji vám za pěkný rozhovor . V Pardubicích jsem tenkrát byla se synem , to byly nervy . píšeš , že máš rád Jeseníky , tak ty já taky , jezdili jsme tam k babičce a potom také s dětma lyžovat , je tam všude krásně . jak to bude s extraligou no uvidíme . Taky nemusím davy , ale Zelňák jsem si užívala dvakrát . Ať se ti v životě daří .*225**80*

IP: 109.81.213.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace