Úvod / Modrá barva byla vždy moje oblíbená, bez ohledu na Kometu. Mám to po mamce, směje se diskutérka Viktorie

Modrá barva byla vždy moje oblíbená, bez ohledu na Kometu. Mám to po mamce, směje se diskutérka Viktorie

Útočník Peter Randy Mueller - americký sympat'ák a jeden z oblíbených hráčů fanynky Viktorie

V našich modrobílých Komet'áckých řadách najdeme beze sporu mnoho fanoušků. O tom ani nijak zvlášt' tento článek věnovat nemusíme. Nicméně mezi našimi fandy nalezneme také i hodně zapálených Komet'aček a to různého věku. Některé z nich už již před dlouhou dobou zapluly do diskutérských vod místního webu. Zrovna tato první dáma, kterou jsem pro rozhovor vybral, rozdává na diskuzním fóru svou účastí radost, smích a má velmi dobré a živé postřehy, kterými se prezentuje. Tohle prostě Viktorie umí. A vlastně i podle těch často používaných smajlíků může člověk porozumět s přesností jejím poznatkům.

A taky s dávkou nadhledu, kterou se prezentuje po všeobecné stránce. ,,Já se snažím, protože vztekáním si člověk nijak nepomůže a ve většině případů si řeknu, že jsou horší věci na světě, pokud nejde o život, jde o hovno...,'' povídá Viktorie ,,a pak mi občas stačí ta pomyslná poslední kapka (cokoliv, jedna věta, nějaká situace...) a já předvedu ukázkovej hysterák. :-D Ale je pravda, že už se mi to dlouho nestalo, asi je to věkem! '' :-D

Obecně se dá konstatovat, že většina Komet'áků má přímo v Rondu hodně známých. Netýká se to tedy pouze samotných fanoušků v ochozech, ale přátelské vazby jsou napříč všemi lidmi, kteří se po zimáku pohybují. Někteří z nás známe osobně trenérské štáby našich mladých nadějí, někdo se dobře zná s pár securit'ákama na krátký pokec a jiní zase s prodavačkama v bufetech a tak dále a tak dále. A také ještě i známosti a dobré přátele, i když třeba jen na pozdrav, jsou na hokeji k nalezení všude.

,,Na Rondu se určitě pravidelně stýkám v podstatě s úzkým okruhem lidí (myslím tím známý, co spolu léta stáváme, známe se víc, kecáme o kde čem, nejen o hokeji. Ne lidí, se kterýma se pozdravíme na tribuně nebo na terase - někdy prohodíme pár slov, ale to je tak všechno). A je užitečný slyšet (číst :-) ) i jiný pohled na věc. Navíc já jsem v podstatě ukecaná baba a nebráním se ani tématům mimo Kometu,'' přiznává Viktorie ve svém úvodní vyjádření na pomalý konec předmluvy.

Já, jestli mohu doporučit, stojí za to si s naší milou rozhovorou návštěvou přečíst níže následující řádky v hlavní části rozhovoru. Naše Viki totiž ukazuje, že umí věci řádně rozebrat detailně (což mimo jiné sem tam s pravidelností ukazuje přímo v terénu - našem diskuzním fóru) a rozpovídat se. Pojd'me si společně přečíst, co pěkného nám o sobě hokejového a také i mimo naše velmi oblíbené sportovní odvětví prozradila. A jak jinak klasicky na úplný závěr úvodu doplňuju, že Vám, Komet'áckým čtenářům, přejeme příjemné a zábavné počtení.

 

Tak tě Viki vítám u rozhovoru. Co takhle na úvod začít trošku malinko jistou vášní, která je s hokejem jednoznačně spojená: Kolik si tak dáváš piv na hokeju a nejoblíbenější značku?

V ZČ si v 95% dávám piva dvě. Jedno hned po příchodu (no, někdy ne hned, někdy je ještě před tím kafe, pokud jsem musela jít brzo z práce a nestihla ho tam :-D ), druhý těsně před odchodem na tribunu (což je teda většinou tak dvacet minut před, takže když se hraje, tak už zase nemám co pít. :-D ) Občas se mi ho pak podaří vybojovat o nějaké přestávce, ale to spíš vyjímečně. Moje priorita je o přestávce jasná - záchod a pak někdy cigáro a někdy taky ne, to podle toho, kdy se na ten záchod dostanu a kdy se dostanu z něj.

Ne, že bych tu frontu pak do konce přestávky nestihla vystát, to asi jo ( i když někdy asi taky ne :-D ), ale sama nesnáším, když se někdo dere nahoru půl minuty po začátku třetiny a sama se taky nerada prodírám, tak jdu radši dřív. Co se značky týče, nejsem žádný fanšmekr. Asi to schytám, ale razím teorii, že když je to zrzavý a má to pěnu, tak je to pivo. :-D Což se projevuje třeba tak, že když se třeba plánuje nějaký posezení s kamarádama, tak já hlasuju podle toho, jak se mi v jaké hospodě líbí - ne podle toho, co je na čepu. Ale na Rondu jsem teda patriot a dávám si zásadně Starobrno. Myslím, že Radegasta jsem tam v životě neměla. :-)

Je to několik let nazpátek, co se za dob 1. ligy hrávaly opačně 1. a 3. třetiny, kdy Kometa jako domácí začínala pod eFkem. Ted' už právě po těch několika letech po rekonstrukci Ronda se to obrátilo. Jak dlouho ti nebo vaší partě trvalo si na tuto změnu zvyknout?

Tak upřímně řečeno, tomu jsem se přizpůsobovat nemusela, viz. odpověd' níže.

Máte to díky tomu i složitější, když chcete při rozbruslení vidět novou posilu Komety? Teda né, že by jste byli na tribuně F krátkrozrací, ale určitě víš, jak to myslím... :-)

Tak já teda zrovna krátkozraká su, ale už se mi to začíná překlápět (krátký ruce :-D ), takže na druhou stranu vidím. :-D Ale vážně: Ne myslím, že problém nemáme, zas tak daleko to není. :-)

Vícekrát ses zmiňovala v diskuzním fóru o příjezdech do Ronda z práce a zvláště, pokud šlo o začátky v Play Off v 17:00. Stíhala jsi to na svoje místo, nebo to máte také zorganizované tak, že někdo z party místa velmi brzo pohlídá?

Už si ani nevzpomínám, jak to bylo v předchozích PO (teda kromě toho, že jsem tam byla já :-D ), ale v minulé sezóně se nám nějak záhadně dařilo být tam ty dvě hodiny před, v poměrně hojným počtu a to i ve všední dny. Minimálně dva jsme tam vždycky byli, někdy tři, čtyři... (z cca. osmi lidí). Já se tam snažím být vždycky. Asi to mám z naší party na Rondo nejblíž. I práce mi to víceméně umožňuje a bylo by mi za těhle podmínek trapný tam nebýt a chtít po někom, kdo jede z Bystrca, Líšně, nebo dokonce není z Brna, aby mi držel flek.

Navážu na předchozí otázku: Náplń tvého zaměstnání je jaká? Mně vždy nějak přišlo, že děláš v kanceláři, takže vždy se na hokej dostaneš díky jednosměnnému provozu, že?

Jo, máš pravdu, kancelář. Čili jednosměnný provoz a navíc pružná pracovní doba - tj. , že můžu přijít kdykoliv mezi šestou a osmou. Musím tam být v našem případě od osmi do dvou, do kdy musím odejít, než se zamachluje budova ani nevím (rekord mám tuším půl sedmé, ale to nemělo nic společnýho s hokejem, to bylo tím, že jednou takhle jeden týden o prázdninách dostali nějak záhadně dovolenou všichni, co si o ni řekli, čili skoro všichni :-D ) a musí mi sedět hodiny za měsíc a mít svoje hotový, samozřejmě.

Čili pokud v PO mizím ve dvě, tak tam další dny budu sedět dýl (vzhledem k tomu, že jsem geneticky sova, večer se do postele nedonutím a do práce se tak dohrabávám pravidelně na půl osmou. :-D A protože jsem sova, tak ani rozhodně nehrozí, že bych třeba vstala brzo ráno a šla do práce na šestou :-D ), abych dohnala hodiny i pracovní resty, ale co už člověk nadělá... lepší, než nejít na hokej nebo se tam přiřítit pět minut před zápasem rovnou z práce.

Baví tě tvá práce? Naplňuje tě, že vytváříš určité hodnoty nebo ti to už ani nepřijde s ohledem na dobu tvého působení u zaměstnavatele?

Jak víš, že už tam patřím k inventáři? :-D Je to prostě práce, něco se dělat musí. Ropu jsem před naším panelákem ještě nenašla, ve sportce jsem taky ještě nevyhrála, takže tak. :-D Že bych v pondělí nemohla dospat, to ani omylem, ale na druhou stranu by mohlo být taky mnohem hůř. :-)

Měla jsi možnost si s nějakým hráčem na chvíli popovídat kromě běžného společného focení? Pokud ano, jaké sis odnesla dojmy? Byl to zážitek?

Tuhle možnost jsem bohužel nikdy neměla.

A s tím rovněž souvisí následující otázka, která se nevyhne snad žádnému diskutérovi(rce): Pár oblíbených hráčů bys nám mohla prosím vyjmenovat?

Těch je... :-D Chceš vyjmenovat celý soupisky za posledních X let? :-D Já mám ráda vždycky skoro všechny (skoro, protože občas se teda někdo najde, kdo mi nějak k srdci nepřiroste) a vždycky je mi líto, když jde pryč nebo končí. Někteří si možná vzpomenou, jak jsem vyváděla, když odcházel Trvka. Tak to máme hned jednoho. :-D Z doby úplně nedávné samozřejmě exkapitán nebo Jožo Kováčik, ted' Harry, Randy... ježíš, to se nedá, oni to tady možná čtou a pak se urazí, když je nevyjmenuju nebo se dokonce třeba nebudou chtít vrátit, třeba Dodo ze Sparty. :-D Borci, všechny vás mám ráda, fakt. :-D

Jaký byl pro tebe trenér třeba pan Vladimír Kýhos? Bylo z něj cítit, že hokeji rozumí a ví, jak má tým koučovat? Uměl své charisma a schopnosti vést tým tzv. ,,prodat'' ?

Možná mám úplně blbej pohled a pletu se, ale řekla bych, že to byl hlavně někdo, koho měli rádi ti borci na ledě.

Každý z hráčů, trenérů a lidí Komety v zákulisí si rádi odpočinou - a fanoušci nevyjímaje. Jakou činností ty nejraději trávíš volný čas, třeba o víkendech?

To je různý, někdy vypnu mozek a nedělám vůbec nic a jen koukám na televizi. Ráda čtu, někdy někam vyrazím na výlet... Ted' jsem minulý týden takhle třeba prorajzovala (Veveří, Lednice, Archeopark, Rosa Coeli...), protože jsem měla napsanou dovolenou a musela jsem být doma kvůli našim osmákům degu, dvoutřetina se dovoloval s kamarádama v zahraničí (oni takhle každý rok vyrážejí spolu, at' už třeba ''jen'' na Oslávku, na Vysočinu nebo někam ven).

Mně ses zmiňovala, že máš chalupu. Asi nejideálnější místo, jak se vzdálit od městského ruchu, že?

Tak tak. Teda, technicky vzato, z chalupy mám 1/4. :-D Prostě se k tomu takhle dospělo děděním. Ale u nás to nijak neřešíme. Bohužel se tam zas tak často nedostanu. Navíc je to nějakých 160 kilometrů (Jeseníky), ale zase už kvůli té vzdálenosti když už, tak vždycky aspoň na týden. Ruch tam rozhodně není, jen příroda, občas vevnitř na některých místech není ani signál (na 4G aby člověk vybíhal na zápraží :-D) a letos to dosáhlo té kvality, že když mi úplně vypadl signál televize, tak aniž bych se dívala z oken, věděla jsem, že je musím jít zavřít, protože začalo pršet. :-D No, aspoň jsem víc přečetla. :-)

Viki, určitě seš jedna z generací lidí, kteří rádi četl (nebo vlastně čtou klidně i dodnes). Jaký žánr příběhů tě nejvíc oslovuje a co už máš přečteného?

Já jsem četla už jako děcko a čtu pořád. Ne, že bych hltala pět knížek do měsíce, ale prostě mám pořád něco rozečtenýho. Ted' momentálně Clonu od Samuela Bjorka. Ještě tak před patnácti lety jsem pravidelně chodila do Mahenky, pak jsem teda mírně polevila (tj. přestala jsem si tahat ty tašky knih z knihovny, ale čas od času jsem si něco přečetla). A pak mě cca. před deseti lety ke čtení v ještě větší míře vrátil brácha, když mi dal (zřejmě v zoufalství, co má ségře koupit :-D) k Vánocům čtečku a já zjistila, že to je něco, co naprosto nutně potřebuju.

Tištěný knížky jsem sebou nikdy nikam nenosila. Čtečku tahám sebou pořád v podstatě kamkoliv (teda, na Rondo ne :-D). Kdykoliv si sednu v šalině, tak už ji tahám z kabelky... Nějak nemám moc náladu na nějaký závažný nebo smutný témata, spíš beru čtení jako relax a oddechovku, takže čtu převážně detektivky (hodně severký, ale nejenom), humoristický romány (když nevím co, tak si vždycky znovu přečtu Pana Kaplana, to se dá pořád dokola :-) ). Občas něco historickýho (naposledy sérii Rytíři z Vřesova od Františka Niedla ), občas nějaký fantasy (miluju třeba Terryho Pratchetta, ale samozřejmě i klasiku jako Tolkiena nebo teď Hru o trůny, sice v důsledku seriálu, ale z něj jsem dohromady viděla napřeskáčku snad dvacet minut... :-D )

Jak ty to máš s rodinou v rámci Komety? Seš jediná ,,zapálená'' fanynka u Vás?

Aktivní jsem jediná. Dvoutřetina má svoje odchozeno z mládí a ted' jen sleduje z povzdálí, stejně tak třeba brácha. Ne, že by to nějak extra prožívali, ale bavit se s kým mám, takže přehled mají.

Když hraje Kometa venku a máš možnost sledovat stream, dáš si i k tomu něco k pití a jídlu nebo zásadně u stolu s tím, že si vezmeš Notebook, jíš a sleduješ?

Používám zásadně normální počítač. Žádnej not'as, takže možnost a) . :-D

Jak dlouho vlastně na Kometu chodíš? Nikdy tě nelákalo jít na stání naproti na Éčko?

Tak a ted' na sebe prásknu, že jsem vlastně náplava a nikdo se se mnou už nikdy nebude bavit. :-D  Kometu jsem jakožto absolventka ZŠ Úvoz sledovala skoro odjakživa, tam to bylo skoro povinný. :-D Jak dlouho chodím... no, asi tak, poprvé jsem byla párkrát někdy v roce cca. 1991 nebo 92, kdy jsem šla s dvoutřetinou (co už s babou, kam s ní jít, kdo má pořád chodit do kina, žejo :-D ), kdy jsem se proslavila při prvním zápase během druhé třetiny dotazem, proč se jako neměnily strany... :-D

Ony se měnily, jen mě nějak nedošlo, že když jsme o přestávce obcházeli Rondo, tak jsme dovnitř vlezli na protilehlé straně. :-D Pak jsem měla dlooouhou pauzu, kdy to dvoutřetinu přestalo bavit. Chodili jsme spíš na Flintu a pak už vůbec nikam a já jen všechno monitorovala z povzdálí a pak hlavně po letech s příchodem Libora děsně záviděla všem, co říkali, že chodí (kamoška ze cvičení chodila občas s bráchou a tak), ale samotnou mě jít teda nenapadlo.

Já jsem v podstatě stydlivá. :-D A pak nastalo PO 11/12 a my na sebe vyjeveně hleděly s kamarádkama, protože vzájemně bysme do sebe tyhle sklony nikdy neřekly. :-D Na E jsem kdysi párkrát byla, ale bylo to s jednou partou spíš na kraji a remcání, držkování a nadávání tam bylo úplně stejný jak u nás na F. :-D To už radši budu mezi svýma. A na to, abych se rvala do středu, na to si myslím, že nemám ten správnej temperament a už asi ani věk. :-D Jako fandit jo. Samozřejmě, dělám co můžu, ale deset minut Paokaru ( ,,Ó Komet'áci'' ), pořád stejně intenzivně, to prostě už nedávám.:-D

Už jsi několikrát psala, že se snažíš tleskat, řvát a fandit ze všech sil, co to jde. Přitom se na tebe někteří ostatní lidi otáčejí. Dá se konstatovat, že do sektoru F chodí hodně, jak se často tato sorta nazývají, náplavy?

To nejsou jen lidi, co jsem tam nikdy neviděla, ale i stálí se občas chovají jak kdyby měli bobríka mlčení. Občas se třeba strhnout nechají, ale vždycky jen na chvilku. Jestli se jim nechce nebo mají pocit, že ti dole si to nezaslouží, protože zrovna jsme co já vím - dostali gól nebo někdo zmršil nějakou přihrávku, co já vím......

Podle tvého názoru je úpadek fandění kde? Pravdou je, že ta atmosféra už není tak elektrizující, jako dříve. Je to tou přirozenou fluktuací fanoušků, že odejdou z různých důvodů srdcaři a přijdou místo nich ,,fanoušci úspěchů'' (již probrané náplavy), jak se některým z nich říkává?

Je pravda, že kdo se jde jen podívat jednou za čas, tak asi ani moc nemá šanci pochytat chorály a pokřiky. Nebo jsme fakt zmlsaní a někteří už prostě nebudou fandit jen tak ''zbůhdarma''. To už se borci musí jó předvést. A některým se zavděčit není vůbec lehký, pár takových taky znám. :-D Někdo bude prostě radši pičovat a držkovat od prvního hvizdu, než by fandili.

Vychutnáváš si vždy děkovačku po zápase? Je to pro tebe osobně radost na závěr po zápasu, která nikdy nezevšední a nebude nudit?

To mě teda nikdy nenapadlo, uvažovat o děkovačce v tom duchu, jestli mě už náhodou nenudí. Nenudí a nikdy nebude. Prostě to k tomu patří.

Odpověd' redaktora: Však jasně, nemyslel jsem to nijak špatně nbo co že je to za divnou nebo hloupou otázku. :-)

Mohla bys našim Komet'ákům-čtenářům popsat ve stručnosti, jak vypadá tvůj den (třeba často neděle), když se hraje domácí zápas? Co musíš zásadně rozhodně stihnout doma?

Zásadně rozhodně musím navařit. :-D Kdyby nemělo být vysáto, vydrhnutá koupelna a já nevím co všechno, tak jíst se prostě musí. :-D Ted' vážně, vzhledem k tomu, že chodím z práce někdy mezi pátou a šestou (i pozděj', když honím hodiny :-D ), tak mi víkend kromě jinýho slouží k takovým těm blbostem, jako je vysávání, žehlení, praní atd. atd. , ostatně asi jako skoro každé ženské. A když se v neděli hraje, tak se toho snažím udělat co nejvíc v sobotu (čímž moc nehrozí já nevím třeba žádný výlet, ale prostě někdy se to tak zchumelí), abych se v neděli už nemusela moc honit.

A už se fakt nemůžu dočkat, jak se od listopadu hned po snídani (rozuměj někdy po desáté, v půl jedenácté - už jsem říkala, že jsem sova? ;-) ) zaparkuju ke sporáku, abych někdy o půl druhé mohla vymáznout z baráku už po jídle, pak zápas a bude neděle večer, kdy už se mi po X hodinách na nohách na zápase už stejně nic chtít dělat nebude a neděle v háji. :-D

Čemu se věnuješ přes léto, když nastane sezóna ,,okurková''? Nějaký rekreační sport, objíždění příbuzných, známých?

Tak nějak. Ta výše zmíněná chalupa, která je v podstatě spojená i s příbuznýma (bydlí nedaleko), nějaký výlety... prostě tak nějak normálně. :-)

Jsi držitelkou permanentky nebo klubové karty? Pokud vlastníš tu druhou jmenovanou variantu, je pro tebe osobně lepší ,,vysolit'' nějaký ten ,,cash'' navíc a mít zajištěnou kompletní sezónu se vším všudy?

Několik let mám klubovku. Vždycky jsem taky patřila k těm, co říkali, že klubovka se nevyplatí, pak se uvidí, co když prodělám a bla bla bla. A pak jsem se po sezóně Velkého Hada jen tak z legrace rozhodla, že když už to dopadlo takhle napytel, tak at' z toho mám aspoň nějakou radost, tak že si budu odkládat penize, co bych dala na PO a koupím si nějakou pěknou kabelku nebo boty. A fakt jsem si podle starých ceníků v příslušným kole odkládala peníze do šuplíku (ono když je to fakt odložený, tak je to zase jiný, než když člověk ví, že ty peníze stejně má na účtu).

A najednou začal prodej permic. Stání tehdy zlevnili na 5 tisíc a já měla v šuplíku už tři odložený. Tak holt nebyla kabelka, brala jsem to sice i tak jako sázku do loterie, ale nalákalo mě to. A pak, když se hrálo finále a všichni byli vydivočení z cen, mi tohle nikdo ze známých nevěřil a podezřívali mě, že jsem si permici kupovala až podle sestavy, jako že by to mohlo vyjít. :-D Zrovna já mám takový věštecký schopnosti, určitě. :-D A tím jsem si zvykla, že se už o nic starat nemusím a naprosto mi to vyhovuje.

Stala se ti nějaká veselá příhoda spojená s hokejem na ,,tvůj účet'', které ses i ráda sama zasmála a strhla jsi tím i své přátele kolem?

Jako třeba, když mě kámoš přesvědčoval, že když přišel, tak tam žádná moje šála fakt neležela. No nic, tak mi ji někdo asi lapnul. Jo, kdosi cizí tady seděl. Jo vím, jak vypadal a jak se tak rozhlížím kolem, jestli ho neuvidím, tak sklopím uši, hlavu a potupně si jdu vzít tu svou šálu zpod vedlejšího zábradlí? :-D Těsně vedle, no. :-D

Jaké jiné sporty ráda sleduješ?

Co si nikdy nenechám ujít, tak je Tour de France. Ráda se podívám třeba i na krasobruslení. Ale obecně jsem zjistila, že mě v daný moment chytne cokoli, něco zůstane v televizi puštěnýho a já se přistihnu, že s napětím sleduju třeba curling. :-D

A co takhle oblíbení zpěváci nebo hudební skupiny? At' už české nebo zahraniční...

TOP je pro mě rozhodně Queen. Jinak mám radši spíš tvrdší muziku, ale musí to mít melodii (nějakej speed metal a tak). A s bráchou jsme si udělali hezkou tradici každý rok jet (jet, protože ta ženská koncertuje každoročně všude kolem, Olomouc, Zlín, Ostrava... ale v Brně pořád ne a ne :-D ) na vánoční koncert Tarji Turunen. Mně se její sólová tvorba až tak nelíbí (v Nightwish to bylo jiný kafe, ale my jsme tady možná nějací divní a neradi přijímáme změny. Kdysi se rozčiloval někdo z Helloween, že fanoušci z ČR jsou jediní, co se pořád ptají na Kiskeho, i když je už dávno pryč :-D ), ale ty vánoční koncerty jsou vždycky super.

A jiný oblíbený pořad v TV? Seriál, filmy, dokumenty a tak...?

Tak před deseti, patnácti lety jsem zuřivě stahovala  (ale pssst ;-) ) a sledovala kde co. Dneska už na to nějak není čas. Jsem ráda, že stíhám to, co je v televizi. (A na zbytek mám bráchu coby dodavatele, což mi připomíná, že už měsíc tady mám od něj seriál Dobrá znamení a pořád jsem se k nim ještě nedostala. :-D ) Nemyslím teda zrovna nějaký Ordinace, spíš nějaký kriminálky, naše i cizí. Na vymytí mozku se klidně podívám na krávoviny jako Comeback nebo Krejzovi... je toho moc... Ale i ty dokumenty - Prima Zoom je naprosto super kanál.

Sleduješ bedlivě dění na fóru, co kdo píše? Funguješ jako taková ,,tichá pozorovatelka'', že někdo napíše kontraprodukivního, načež ty na to zareaguješ? Myslíš si, že umíš věci uvést na tu správnou míru a rovinu?

Jak kdy. Někdy mám ''potřebu'' reagovat, ale z toho se mi prostě psát nechce a jen sleduju (nemá to nic společnýho s nějakým osobním zákazem sama sobě, jak o tom někdy někteří píší. Prostě se mi v ten moment nechce).

Ženám se vždy líbil Radek Dlouhý, který tu byl hodně populární a získal i  mimo jiné cenu za sympat'áka sezóny. Tobě se zas zalíbil Alex Mallet, co jsem já zřejmě pochopil správně? Čím tě náš už již bývalý frankofonní Kanad'an zaujal?

Kamerou v kabině o přestávce jakýhosi zápasu (mám pocit, že to bylo čtvrtfinále se Spartou), když byl nahoře bez přece! :-D (Mimochodem, copak jsem řekla někdy, že se mi nelíbil i Radek? ;-) )

Šéfredaktor Komety pan Zajíček s ním několika měsíci vedl videoozhovor dokonce ve francouzštině, čímž mě pak Zajíček překvapil. Netušil jsem, že tento cizí jazyk ovládá. Myslíš, že to pro Alexe bylo příjemné, že pro jednou nemusí mluvit v angličtině?

Tak určitě. :-D I když u Kanad'anů to asi není jak u Frantíků, kteří občas ze zásady odmítají mluvit jakkoliv jinak než francouzsky, i když by jinak rozuměli.

Na kterém jídle si nejraději pochutnáš a kterému se naopak velmi ráda vyhneš?

Zásadně a rozhodně nejím držkovou polívku. To je jediný jídlo, který fakt ne-e. (nemluvím ted' o extrémech, jako jsou pečení červíci nebo tak něco, to teda taky ne :-D ) To jsme naštěstí doma dva, takže ji po mně nikdo nechce. Jinak jím v zásadě všechno. Mám třeba jídla míň oblíbený (třeba rajská polívka, nemusím ani moc často guláš, ale ten teda občas vařím - dvoutřetina ho má rád), takže když je na výběr, tak ne. Pokud by na výběr nebylo, tak je sním. Mám ráda zeleninový jídla, ale to si dělám jenom pro sebe - to zase nemusí dvoutřetina.

Občerstvuješ se někdy ve městě fastfoody? Třeba na výjezdu s Kometou? KFC, Mc'Donalds, Subway a podobně?

Občas jo. Ne moc často, ale tak jednou za 1/4 roku vlezu do KFC.

Kromě klasické Komet'ácké výstroje (pro mnohé fanoušky spíš výzbroj s bojovnou hokejovou náladou :-) ) , máš nějaký malý komet'ácký talisman, třeba ve formě řetízku nebo tak něco? 

Jestli to jsou přímo talismany, to bych asi neřekla, ale na každých klíčích musím mít přívěsek toho malýho modrobílýho pandrláčka. :-)

Máš své oblíbené roční období? Pokud ano, mohla bys uvést i ten důvod, proč se ti líbí? Čím tě nejvíc okouzluje?

Asi jaro. Všechno začíná, pučí... ( a není vedro :-D )

Odpověd' redaktora: No, s těmi vedry nevím nevím... :-) Posledních pár let to už přechází ze zimy přímo skoro do léta. Ty teploty tomu kolikrát už neodpovídají. :-)

Poslední otázka: Asi je zbytečné se ptát na oblíbenou barvu - ta asi bude podle všeho na správnou Komet'ačku modrá... nebo se pletu? :-) Pokud ale ne, prozrad' nám ji, prosím. A tvoje oblíbené číslo (tady opět budou vazby na nějakého hokejstu, že...? :-) )

S modrou máš pravdu, ale to byla asi vždycky, bez ohledu na Kometu. To mám spíš po mamce. Takže se mi to tak hezky všechno sešlo. :-) Číslo žádný oblíbený nemám.

 

Viki, díky za poskyntnutý rozhovor. :-) Z mého pohledu to bylo zajímavé počtení a člověk si ty mnohé tevou popisování věci při tom čtení představoval před očima. Tak edy, at' tě hokej a konkrétně Kometa nadále baví, přináší ti to správné odreagování, radost, zážitek a v osobním životě taktéž at' převládá zdravíčko, spokojenost a pohoda. :-)

 

Host: Viktorie

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 8]
bimbozaba bimbozaba 25.08.19 21:48 [28214]

musím zareagovat, i když opožděně, miluju queen, miluju čtení (kindl je nade vše, zkus aristokratku od bočka, 4 díly, krátký, úderný, humorný) a nesnáším držkovku*2*

„Hlavně se z toho neposrat!“
IP: 86.49.244.--
Srb Srb +2 / 0 25.08.19 16:58 [28196]

Pekny fajny rozhovor. *22* A oznaceni partnera za dvoutretinu je pecka. *5*

„Karma je zdarma“
IP: 89.24.43.--
samubo samubo +3 / 0 25.08.19 01:27 [28156]

Dvojnásobné díky, viktorii za otevření se a steve_hawkinsovi za rozhovor *196*

„Navždy Kometa“
IP: 89.177.126.--
Kejkla Kejkla +1 / 0 24.08.19 19:48 [28143]

Jo ,pekny rozhovor.*55*

IP: 82.145.223.--
suzbynek suzbynek +1 / 0 24.08.19 18:25 [28140]

Viktorie pěkný rozhovor. Ta dvoutrerina mne dostala *95*. Řekl bych že ta modrá se dostala i na vlasy viď? *73*

Jen nechápu co má pan redaktor proti F-ku*124*

IP: 85.163.113.--
Dusek Dusek +3 / -1 24.08.19 16:35 [28126]

Vikyna oleeee *132*

„Kometa je rodina!?“
IP: 109.183.229.--
geremi geremi +1 / 0 24.08.19 15:39 [28121]

Tour de France a curling. Dávám dva plusy.

„A looser is a loser who can't spell "loser".“
IP: 88.103.230.--
arnasea arnasea +2 / 0 24.08.19 13:43 [28107]

Pěkné a od srdce.*55*

„modrobílá je dobráááá“
IP: 109.81.213.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 8]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace