Brněnské Flótek Brněnské Flótek 07.12.21 20:46 [180175]

Ko ty kráso Malbecu co to jako je🙈🥺

„SME BORCI ZE ŠTATLU“
IP: 89.24.33.--
Lůca Lůca 08.12.21 06:42 [180182]

Souhlasím pouze částečně, a to s tím, že opatření jsou nelogická... Pak bych řekla, že ve školách se mělo testovat celou dobu, minimálně od října a to klidně dvakrát týdně... Ale nesouhlasím s tím, aby děti šly na online výuku a měly prodloužený prázdniny... A víš proč, protože moje děti to již měly a k tomu půlka jejich třídy.... A včetně karantény, než se otestovali a zjistilo se, že jsou pozitivní, tak byli včetně izolace v listopadu doma skoro tři týdny... Proč by tedy měly být teď zase doma... ?

IP: 83.240.61.--
Srb Srb 11.12.21 07:27 [180453]

Aby celoplosne ten pocet nakazenych klesl. Moji rodice delaji ve skolstvi, oba dva cerstve po covidu a kdyz slysim, jak to u nich na skole radi, jak jeden ze sourozencu chodi do skoly, ac ten druhy ma covid, tak jsem jednoznacne za delsi prazdniny.
Na druhou stranu, pokud ma rodic doma pozitivni dite a sam chodi do prace, protoze je ockovany, tak jsou pak jakakoliv opatreni uplne k hovnu. Protoze prave u svych rodicu jsem se mohl presvedcit, ze ockovany neznamena, ze to nemuzes dostat a ani, ze to nemuzes sirit dal. Mati to jako ockovana dostala od ockovane kolegyne a jako ockovana nakazila ockovaneho otcina.
Takze kdyz pak slysim, ze moje kolegyne ma pozitivni dceru, ale jako ockovanou ji hygiena pusti do prace, ac je potencionalni prenasec a presto z toho ma s rouskou pod bradou prdel, tak pak opravdu jsou veskera opatreni naprosto nesmyslna a k nicemu.
Pak ted ten covid neni tak nebezpecny a meli bychom se s nim naucit zit a nebo si z nas vlada dela se svymi supr nelogickymi opatrenimi akorat prdel.

„Jednotlivec není víc než tým.“
IP: 213.235.160.--
Lůca Lůca 15.12.21 05:49 [180873]

Jj, aby celoplošně čísla klesla, tak v tom případě, ať zavřou práce, kina, sporty, hospody a vše na tu dobu, co budou zavřený školy... Protože, co udělají lidí, když budou muset být s dětmi doma, půjdou do obchodňáků, kin apod.

No, sourozenec pozitivního, pokud tedy není očkovaný, by měl být týden od pozitivního testu sourozence doma, následně jít na test a teprve pak jít do školy... Jinak ano, je absurdní, že očkovaní rodiče pozitivních dětí mohou do práce... Nyní už tedy musí na test, ale ten týden to v klidu můžou roznášet... Já jako očkovaná to taky chytla od dětí, nicméně jsem si na ten test zašla, i když jsem tehdy ještě nemusela... No a vládo div se, byl pozitivní..

IP: 83.240.61.--